31.10.2018 01:43 PM

O SUPERPUTERE din UE sfideaza Europa: A anunțat ca SE RETRAGE!

O SUPERPUTERE din UE sfideaza Europa: A anunțat ca SE RETRAGE!

Uniunea Europeana are probleme cu tot mai multe țari din Europa. Dupa Ungaria și Polonia, a venit randul Austriei, care a facut astazi un anunț.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: europa   anunat  
SE RUPE EUROPA: Planul marilor puteri care ȘOCHEAZA Uniunea Europeana!
20.11.2018 12:23 AM

SE RUPE EUROPA: Planul marilor puteri care ȘOCHEAZA Uniunea Europeana!

Dupa toate scandalurile in care au fost implicate țari europene precum Polonia sau Ungaria, care fac opinie separata in Uniunea Europeana, a venit vremea ca marile puteri europene...

Ungaria arunca Europa in aer. Orban il ascunde pe prietenului lui Putin, condamnat la inchisoare in țara lui
17.11.2018 01:03 PM

Ungaria arunca Europa in aer. Orban il ascunde pe prietenului lui Putin, condamnat la inchisoare in țara lui

Ungaria arunca Europa in aer. Orban il ascunde pe prietenului lui Putin, condamnat la inchisoare in țara lui Rasturnare DRAMATICA de situație pentru

Dacia, cota de piața in creștere in Europa. Vezi cate mașini produse la Mioveni s-au vandut anul acesta!
16.11.2018 10:23 AM

Dacia, cota de piața in creștere in Europa. Vezi cate mașini produse la Mioveni s-au vandut anul acesta!

Vanzarile de autoturisme Dacia au inregistrat in octombrie un avans de 7,8% in Europa, iar cota de piata a producatorului de automobile a urcat la 3,4%, de la 2,9% in perioada simi...

La București mai rau decat in toata Europa. CLASAMENT NEDORIT
13.11.2018 06:43 AM

La București mai rau decat in toata Europa. CLASAMENT NEDORIT

Un clasament mondial arata cat de grava este situația traficului din capitala Romaniei, Bucureștiul ocupand primul loc in Europa și al treilea din lume in aceasta privința.

O TARA BOGATA din Europa isi deschide GRANIȚELE: Romanii vor putea pleca SA FACA BANI!
01.11.2018 02:23 PM

O TARA BOGATA din Europa isi deschide GRANIȚELE: Romanii vor putea pleca SA FACA BANI!

Veste buna pentru romanii care vor sa plece sa munceasca in salarii mult mai mari in Europa. GREVA care AFECTEAZA orice utilizator de

E razboi pe fața! Austria ȘOCHEAZA Europa! Romania e la mijloc
30.10.2018 10:23 AM

E razboi pe fața! Austria ȘOCHEAZA Europa! Romania e la mijloc

Austria șocheaza toata Europa printr-o decizie luata de curand și care a fost aspru criticata chiar de catre Comisia Europeana. Romania este prinsa și ea la mijloc, iar ministrul m...

Romania BAGA SPAIMA in Europa: "Tara lui Dracula VAMPIRIZEAZA piata europeana"