06.02.2019 11:23 AM

O televiziune de documentare se inchide. Se afla și in grila operatorilor din Romania

O televiziune de documentare se inchide. Se afla și in grila operatorilor din Romania

Dupa aproximativ 12 ani de la lansare aceasta televiziune care difuza documentare și care se afla și in grila operatorilor romani de.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: televiziune   documentare   grila  
Unul dintre cele mai populare canale de filme intra in grila UPC
25.10.2018 11:23 AM

Unul dintre cele mai populare canale de filme intra in grila UPC

Unul dintre cele mai populare canele de filme din lume va intra din din 30 octombrie, in grila UPC Romania, anunța televiziunea. Un sarut frațesc intre Adrian

O televiziune romaneasca se vinde. S-a aflat și suma
16.10.2018 07:23 PM

O televiziune romaneasca se vinde. S-a aflat și suma

O televiziune romaneasca generalista care in ultima vreme inregistra cote de piața tot mai mari se vinde. Creditorii postului de televiziune au fost de acord, la Adunarea Generala...

RCS&RDS a introdus in grila doua noi canele de filme și un post de radio
08.10.2018 09:43 AM

RCS&RDS a introdus in grila doua noi canele de filme și un post de radio

DIGI|RCS&RDS, cel mai mare operator de cablu și internet din țara noastra, a introdus in grila de programe noi canale de filme și un post de radio. LOVITURA FATALA pentru PSD,

Televiziunile care au intrat in grila RCS&RDS. Așteptarea a fost lunga
04.10.2018 11:43 PM

Televiziunile care au intrat in grila RCS&RDS. Așteptarea a fost lunga

Abonații RCS&RDS la televiziunea prin satelit au parte de o veste buna. Canalele scoase din grila in urma cu șase ani au fost reintroduse de saptamana aceasta. GRAV

ȘOC in televiziune. Lovitura nimicitoare incasata de TVR!
15.09.2018 10:43 AM

ȘOC in televiziune. Lovitura nimicitoare incasata de TVR!

ȘOC in televiziune. Lovitura nimicitoare incasata de TVR! EL devine EA și EA devine EL. Ați INȚELES ceva? E primul CUPLU „GENDER

Un nou post de televiziune intra in grila RCS&RDS. Canalul este bilingv, in romana și italiana
12.09.2018 10:43 PM

Un nou post de televiziune intra in grila RCS&RDS. Canalul este bilingv, in romana și italiana

Un canal TV care se afla pe lista must-carry va intra in grila de canale a RCS&RDS si a cerut acordul CAN pentru modificarea zonei de difuzare. Este VESTEA TRISTA

O televiziune romaneasca, recent lansata, a intrat in grila RCS&RDS
11.09.2018 06:23 PM

O televiziune romaneasca, recent lansata, a intrat in grila RCS&RDS

Abonații RCS&RDS vor putea vedea pe micile ecrane incepand cu aceasta saptamana un nou canal TV romanesc recent lansat. Cazul VIOLENȚELOR din 10

Victor Ponta: Grila de salarizare a bugetarilor va fi schimbata.
28.06.2013 06:44 PM

Victor Ponta: Grila de salarizare a bugetarilor va fi schimbata.

Victor Ponta a anuntat ca se va schimba grila de salarizare la bugetari. Astfel se vor introduce plafoane pentru minim si maxim, anunta Realitatea TV. "Nu putem plati un medic rez...

Documentare premium BBC Knowledge si tablete, pentru clientii Romtelecom
10.06.2013 04:41 PM

Documentare premium BBC Knowledge si tablete, pentru clientii Romtelecom

Prin intermediul acestei tablete, clientii au acces la documentare premium BBC Knowledge despre natura, istorie, stiinta si calatorii, pana la data de 30 septembrie, cu ajutorul ap...