31.08.2018 11:23 AM

OLGUȚA Vasilescu a facut marele ANUNȚ: Lovitura dura pentru cei cu PENSII speciale

OLGUȚA Vasilescu a facut marele ANUNȚ: Lovitura dura pentru cei cu PENSII speciale

OLGUȚA Vasilescu a facut marele ANUNȚ: Lovitura dura pentru cei cu PENSII speciale ATAC la Rovana PLUMB și Viorica.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: olgua   vasilescu   marele  
Lovitura CRUNTA pentru OLGUȚA Vasilescu: Ce este OBLIGATA sa faca de URGENȚA!
19.11.2018 09:43 PM

Lovitura CRUNTA pentru OLGUȚA Vasilescu: Ce este OBLIGATA sa faca de URGENȚA!

Prima provocare de anevergura a noului ministru al Transporturilor, Olguța Vasilescu, va fi sa rezolve de urgența conflictul de munca aparut la Metrorex și sa evite greva generala...

Pensii. Olguta Vasilescu a lansat ANUNTUL ANILOR pentru sistemul social din Romania. Breaking news
19.11.2018 07:23 PM

Pensii. Olguta Vasilescu a lansat ANUNTUL ANILOR pentru sistemul social din Romania. Breaking news

Astazi este o zi importanta pentru pensionari deoarece, Snatul a dezbatut, in plen, proiectul de lege al Guvernului referitor la sistemul public de pensii. Au fost inregistrate sas...

RASTURNARE DE SITUAȚIE: OLGUȚA Vasilescu a facut MARELE anunț!
14.11.2018 08:23 AM

RASTURNARE DE SITUAȚIE: OLGUȚA Vasilescu a facut MARELE anunț!

Ministrul Muncii, Lia Olguta Vasilescu, a facut primele declarații in legatura cu planul Guvernului de inghețare a salariilor. Tot mai multe

Metrorex a facut marele anunț! Investiția sare de 360 de milioane de lei!
12.11.2018 12:43 PM

Metrorex a facut marele anunț! Investiția sare de 360 de milioane de lei!

Metrorex a facut marele anunț! Investiția sare de 360 de milioane de lei! IADUL pe PAMANT. INCENDIU devastator la o COMPANIE a STATULUI. AUTORITAȚILE abia fac fața.

RASTURNARE de SITUAȚIE! Dezvaluire BOMBA despre OLGUȚA Vasilescu!
08.11.2018 09:43 PM

RASTURNARE de SITUAȚIE! Dezvaluire BOMBA despre OLGUȚA Vasilescu!

Ministrul Muncii, Lia Olguța Vasilescu, a raspuns pe Facebook unor acuzații care susțineau ca in cei doi ani de guvernare s-ar fi construit doar doua școli in Romania. Un document...

SALARIILE Olguței Vasilescu: profesorii și militarii pot depași 5.000 de lei. IATA GRILELE!
06.11.2018 04:43 PM

SALARIILE Olguței Vasilescu: profesorii și militarii pot depași 5.000 de lei. IATA GRILELE!

Salariul minim pe economie va fi majorat de la 1 decembrie 2018 si va fi diferentiat in functie de studii, a anunțat Olguța Vasilescu. Unele categorii profesionale vor beneficia de...

Olguta Vasilescu a facut marele ANUNT! Cine are cea mai mare PENSIE din Romania
04.10.2018 11:23 AM

Olguta Vasilescu a facut marele ANUNT! Cine are cea mai mare PENSIE din Romania

Cea mai mare pensie din Romania platita de Casa de Pensii a fost dezvaluita chiar de catre ministrul Muncii, Lia Olguta