15.03.2019 02:43 PM

Olguța Vasilescu da de pamant cu Iohannis! Anunț major pentru pensionari

Olguța Vasilescu da de pamant cu Iohannis! Anunț major pentru pensionari

Lia Olguța Vasilescu a explodat dupa ce Iohannis a susținut ca pensiile romanilor nu s-au marit anticipat. Fostul ministru al Muncii susține.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: olgua   vasilescu   iohannis  
Lovitura CRUNTA pentru OLGUȚA Vasilescu: Ce este OBLIGATA sa faca de URGENȚA!
19.11.2018 09:43 PM

Lovitura CRUNTA pentru OLGUȚA Vasilescu: Ce este OBLIGATA sa faca de URGENȚA!

Prima provocare de anevergura a noului ministru al Transporturilor, Olguța Vasilescu, va fi sa rezolve de urgența conflictul de munca aparut la Metrorex și sa evite greva generala...

Pensii. Olguta Vasilescu a lansat ANUNTUL ANILOR pentru sistemul social din Romania. Breaking news
19.11.2018 07:23 PM

Pensii. Olguta Vasilescu a lansat ANUNTUL ANILOR pentru sistemul social din Romania. Breaking news

Astazi este o zi importanta pentru pensionari deoarece, Snatul a dezbatut, in plen, proiectul de lege al Guvernului referitor la sistemul public de pensii. Au fost inregistrate sas...

Apare O NOUA POLIȚIE in Romania: Iohannis a semnat DEJA legea!
16.11.2018 01:03 PM

Apare O NOUA POLIȚIE in Romania: Iohannis a semnat DEJA legea!

Este oficial: In Romania va aparea un nou organism de verificare și control. Președintele Klaus Iohannis a promulgat astazi legea. Caz in Parlament! „N-a fost viol, avea

RASTURNARE DE SITUAȚIE: OLGUȚA Vasilescu a facut MARELE anunț!
14.11.2018 08:23 AM

RASTURNARE DE SITUAȚIE: OLGUȚA Vasilescu a facut MARELE anunț!

Ministrul Muncii, Lia Olguta Vasilescu, a facut primele declarații in legatura cu planul Guvernului de inghețare a salariilor. Tot mai multe

Iohannis ii da LOVITURA FINALA lui Ciorbea! Dragnea nu mai are ce face!
12.11.2018 01:43 PM

Iohannis ii da LOVITURA FINALA lui Ciorbea! Dragnea nu mai are ce face!

Iohannis ii da LOVITURA FINALA lui Ciorbea! Dragnea nu mai are ce face! IADUL pe PAMANT. INCENDIU devastator la o COMPANIE a STATULUI.

Cum vor fi recalculate pensiile. Nu vor mai fi erori. Anunțul facut de Lia Olguța Vasilescu
02.10.2018 10:43 PM

Cum vor fi recalculate pensiile. Nu vor mai fi erori. Anunțul facut de Lia Olguța Vasilescu

Ministrul Muncii, Lia Olguța Vasilescu, a declarat intr-o emisiune la postul național felul in care se vor recalcula pensiile celor cinci milioane de romani și ce se va intampla da...

OLGUȚA Vasilescu și-a IEȘIT din fire: "Pai haideți sa vedem ce buget are SRI!"
04.09.2018 09:24 PM

OLGUȚA Vasilescu și-a IEȘIT din fire: "Pai haideți sa vedem ce buget are SRI!"

Ministrul Muncii, Lia Olguța Vasilescu, susține ca Iohannis a recunoscut faptul ca Guvernul are bani pentru pensii și salarii, dar din cauza faptului ca se taie bugetul SRI, președ...

Lia Olguța Vasilescu, ANUNȚ IMPORTANT despre Legea Pensiilor! Ce va face președintele Iohannis: „Sunt absolut convinsa”
05.08.2018 09:04 PM

Lia Olguța Vasilescu, ANUNȚ IMPORTANT despre Legea Pensiilor! Ce va face președintele Iohannis: „Sunt absolut convinsa”

Ministrul Muncii, Lia Olguța Vasilescu a declarat, duminica seara la Antena 3, ca Legea Pensiilor va fi trimisa in Parlament in septembrie. Ministrul Vasilescu a subliniat fapt...