21.07.2018 09:43 PM

ORAȘELE in care urmeaza sa se mute SUTE DE MII DE ROMANI

ORAȘELE in care urmeaza sa se mute SUTE DE MII DE ROMANI

ORAȘELE in care urmeaza sa se mute SUTE DE MII DE ROMANI Cine este organizatorul mitingului DIASPOREI din 10 august. Acum s-a aflat.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: oraele   mute   sute  
Milioane de oameni sunt fericiți. Cum poți sa economisești sute de euro pe an. Metoda aprobata de UE
20.10.2018 10:23 AM

Milioane de oameni sunt fericiți. Cum poți sa economisești sute de euro pe an. Metoda aprobata de UE

Milioane de oameni sunt fericiți. Cum poți sa economisesști sute de euro pe an. Metoda aprobata de UE APOCALIPSA vine in OPT

S-a parafat tranzacția anului, in asigurari. Sute de mii de romani sunt implicați
18.10.2018 03:03 PM

S-a parafat tranzacția anului, in asigurari. Sute de mii de romani sunt implicați

S-a parafat tranzacția anului, in asigurari. Sute de mii de romani sunt implicați

EXCLUSIV Adio credite, pentru sute de mii de familii! Șefii BNR discuta, maine, decizia
16.10.2018 05:23 PM

EXCLUSIV Adio credite, pentru sute de mii de familii! Șefii BNR discuta, maine, decizia

EXCLUSIV Adio credite, pentru sute de mii de familii! Șefii BNR discuta, maine, decizia Daraban: „Companiile italiene, adevarați ambasadori

Guvernul pregatește DEZASTRUL pentru sute de mii de romani! Vor scoate zeci de mii de lei din buzunare ca CASS recalculat! Este fara predecent in lume! Mulți oameni vor ramane pe drumuri!
29.09.2018 01:43 PM

Guvernul pregatește DEZASTRUL pentru sute de mii de romani! Vor scoate zeci de mii de lei din buzunare ca CASS recalculat! Este fara predecent in lume! Mulți oameni vor ramane pe drumuri!

Guvernul a ajuns la fundul sacului și in contextul unei inflații care nu contenește sa creasca, nu gasește soluții. Pentru ca nu ar mai fi bani de pensii și salarii, Ministerul Fin...

Guvernul Dancila a DECIS: Sute de persoane vor primi BANI grei. Vezi daca ești și tu pe lista
08.09.2018 03:03 PM

Guvernul Dancila a DECIS: Sute de persoane vor primi BANI grei. Vezi daca ești și tu pe lista

Guvernul condus de Viorica Dancila a dat unda verde. Sute de persoane vor beneficia de sume importante incepand de acum. Vezi daca te aflii și tu pe lista celor care trebuie sa...

BOALA care a ingenuncheat ROMANIA. Sute de afaceri INGROPATE
23.08.2018 04:03 PM

BOALA care a ingenuncheat ROMANIA. Sute de afaceri INGROPATE

BOALA care a ingenuncheat ROMANIA. Sute de afaceri INGROPATE SALARII COLOSALE la o companie de stat. S-A DAT STARTUL

SUTE DE TINERI au primit acest BENEFICIU de la stat intr-o jumatate de an
03.08.2018 04:25 PM

SUTE DE TINERI au primit acest BENEFICIU de la stat intr-o jumatate de an

SUTE DE TINERI au primit acest BENEFICIU de la stat intr-o jumatate de an L-a cautat pe DRACUL. Și Dracul l-a GASIT.

Pesta porcina africana ar putea aduce pagube de sute de milioane de euro fermierilor romani. Semnalul de alarma tras de asociatia de profil
07.07.2018 08:04 PM

Pesta porcina africana ar putea aduce pagube de sute de milioane de euro fermierilor romani. Semnalul de alarma tras de asociatia de profil

Pagubele provocate de pesta porcina africana ar putea ajunge in tara noastra la sute de milioane de euro, estimeaza Asociatia Crescatorilor si Exportatorilor de Bovine, Ovine, Porc...