11.11.2018 03:23 PM

Orasul din Romania in care aproape TOȚI LOCUITORII sunt angajati. S-a depasit pragul de un milion de SALARIAȚI

Orasul din Romania in care aproape TOȚI LOCUITORII sunt angajati. S-a depasit pragul de un milion de SALARIAȚI

Efectivul salariatilor din Bucuresti a depasit un milion de persoane in prima luna a acestui an, dupa ce numarul lor a crescut in cea de-a doua jumatate a anului trecut cu aproximativ 40.000 de persoane, reiese din datele Institutului National de Statistica. La.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: milion   salariai  
Un milion de romani au 10.000 de lei IN CONT si nu stiu de ei! VEZI daca ești PE LISTA!
16.10.2018 01:03 PM

Un milion de romani au 10.000 de lei IN CONT si nu stiu de ei! VEZI daca ești PE LISTA!

Un milion de romani au 10.000 de lei in cont si nu stiu de ei , sustine Radu Craciun, directorul general al fondului BCR Pensii si presedintele Asociatiei pentru Pensiile Administr...

EXCLUSIV Mutare gigant pregatita pe piața asigurarilor. Sunt companii cu peste un milion de clienți
11.10.2018 05:03 PM

EXCLUSIV Mutare gigant pregatita pe piața asigurarilor. Sunt companii cu peste un milion de clienți

EXCLUSIV Mutare gigant pregatita pe piața asigurarilor. Sunt companii cu peste un milion de clienți RAZBOI TOTAL in PSD. Inregistrari

Persoanele cu DIZABILITAȚI sunt in atenția ministrului Finanțelor, Eugen Teodorovici. VESTEA afecteaza peste un milion de romani
05.10.2018 06:43 PM

Persoanele cu DIZABILITAȚI sunt in atenția ministrului Finanțelor, Eugen Teodorovici. VESTEA afecteaza peste un milion de romani

Ministrul Finanțelor, Eugen Teodorovici a afirmat vineri ca ar trebui sa se inființeze intreprinderi sociale pentru persoanele cu dizabilitați care pot sa efectueze o activitate. D...

EXCLUSIV Cutremur la o celebra companie de asigurari cu peste 1 milion de clienți. Cifrele financiare arata dezastruos
01.10.2018 02:03 PM

EXCLUSIV Cutremur la o celebra companie de asigurari cu peste 1 milion de clienți. Cifrele financiare arata dezastruos

EXCLUSIV Cutremur la o celebra companie de asigurari cu peste 1 milion de clienți. Cifrele financiare arata dezastruos Politicianul supranumit „Gurita de Aur”

Dezvaluire BOMBA despre pensiile din Romania: Lovitura pentru un milion de romani. Toate detaliile au ieșit la iveala
24.09.2018 08:43 PM

Dezvaluire BOMBA despre pensiile din Romania: Lovitura pentru un milion de romani. Toate detaliile au ieșit la iveala

Din cele peste cinci milioane de romani iesiți la pensie, un milion beneficiaza de pensie sociala minima. BOMBA zilei vine din Parlament.

Premiera absoluta. O banca iși inchide toate casieriile pana la finalul lui octombrie. Ce soluții ofera celor 1 milion de clienți
24.09.2018 05:43 PM

Premiera absoluta. O banca iși inchide toate casieriile pana la finalul lui octombrie. Ce soluții ofera celor 1 milion de clienți

Premiera absoluta. O banca iși inchide toate casieriile pana la finalul lui octombrie. Ce soluții ofera celor 1 milion de clienți BOMBA zilei vine din

Veste Șoc! 1 milion euro sa inchidem calea ferata