13.05.2019 02:03 PM

Pensiiile sunt in pericol! Lovitura pentru milioane de oameni

Pensiiile sunt in pericol! Lovitura pentru milioane de oameni

Lovitura crunta pentru milioane de oameni. Pensiile acestora sunt in pericol. Anunțul care paralizeaza Puterea vine cu mai puțin de.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: pericol   lovitura   milioane  
RASTURNARE DE SITUAȚIE: Lovitura de la ANAF pentru milioane de romani!
15.11.2018 12:43 PM

RASTURNARE DE SITUAȚIE: Lovitura de la ANAF pentru milioane de romani!

Consultantul fiscal Adrian Bența a identificat un efect neplacut al majorarii salariului minim! Desfașurarea

Apar noi SEMNE ale unei CRIZE economice IMINENTE. MILIOANE de locuri de MUNCA in PERICOL
18.10.2018 01:43 PM

Apar noi SEMNE ale unei CRIZE economice IMINENTE. MILIOANE de locuri de MUNCA in PERICOL

Directorul general al Organizatiei Mondiale a Comertului, Roberto Azevedo, avertizeaza ca escaladarea razboaielor comerciale expune economia mondiala la riscuri reale, amenintand i...

Apar noi SEMNE ale unei CRIZE economice IMINENTE. MILIOANE de locuri de MUNCA in PERICOL
18.10.2018 12:23 PM

Apar noi SEMNE ale unei CRIZE economice IMINENTE. MILIOANE de locuri de MUNCA in PERICOL

Directorul general al Organizatiei Mondiale a Comertului, Roberto Azevedo, avertizeaza ca escaladarea razboaielor comerciale expune economia mondiala la riscuri reale, amenintand i...

Lovitura CRUNTA pentru MILIOANE de romani: Detalii ȘOCANTE au ieșit la iveala! Vezi daca ești PE LISTA
26.09.2018 09:23 PM

Lovitura CRUNTA pentru MILIOANE de romani: Detalii ȘOCANTE au ieșit la iveala! Vezi daca ești PE LISTA

O statistica socanta a fost data publicitații: 10% din populatia cu cele mai mici venituri castiga de 14 ori mai putin decat 50% din populatia cea mai saraca. In traducere, saracii...

Tolontan a dat lovitura! Contract de 3 MILIOANE de euro cu o Primarie importanta - despre ce este vorba
13.09.2018 03:23 PM

Tolontan a dat lovitura! Contract de 3 MILIOANE de euro cu o Primarie importanta - despre ce este vorba

Odata cu venirea lui Catalin Tolontan in fruntea Ringier, compania media a caștigat un contract fabulos cu primaria Sectorului 1. Daca este sau nu meritul lui ramane de vazut, insa...

PROCURORII, lovitura pentru Liviu Dragnea: milioane de euro, SUPORTATE din bugetul Romaniei!
11.09.2018 12:03 PM

PROCURORII, lovitura pentru Liviu Dragnea: milioane de euro, SUPORTATE din bugetul Romaniei!

DNA investigheaza un dosar celebru, in care kilometrul a ajuns sa masoare 800 de metri. In acest dosar, reprezentanții Tel Drum și Liviu Dragnea sunt anchetați de procurorii antico...

Inca 81 MILIOANE de euro in conturile lui Ion Țiriac! Milionarul a dat LOVITURA
02.09.2018 07:03 PM

Inca 81 MILIOANE de euro in conturile lui Ion Țiriac! Milionarul a dat LOVITURA

De ce ii da Primaria bani. Milonarul a dat LOVITURA! Brigada de arbitri, BATUTA de fanii Stelei. FINALUL

TIRIAC a dat lovitura! Va castiga MILIOANE de euro pe an