15.04.2019 07:03 PM

Pensiile, in aer! Toți cei pensionați inainte de 2011 sunt afectați

Pensiile, in aer! Toți cei pensionați inainte de 2011 sunt afectați

Pensiile romanilor, in aer! Sunt vizate persoanele care s-au pensionat inainte de 1 ianuarie 2011 și care au lucrat in grupele I și II de.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: pensiile   aer   pensionai  
Ungaria arunca Europa in aer. Orban il ascunde pe prietenului lui Putin, condamnat la inchisoare in țara lui
17.11.2018 01:03 PM

Ungaria arunca Europa in aer. Orban il ascunde pe prietenului lui Putin, condamnat la inchisoare in țara lui

Ungaria arunca Europa in aer. Orban il ascunde pe prietenului lui Putin, condamnat la inchisoare in țara lui Rasturnare DRAMATICA de situație pentru

Document oficial. E prapad cu SALARIILE și PENSIILE. Masurile se iau din 2019
20.10.2018 11:43 AM

Document oficial. E prapad cu SALARIILE și PENSIILE. Masurile se iau din 2019

Document oficial. E prapad cu SALARIILE și PENSIILE. Masurile se iau din 2019 Star rock, la apogeul dezaxarii. VREA BANI DIN PERVERSIUNI. Ce idee i-a putut veni!

Cum vor fi recalculate pensiile. Nu vor mai fi erori. Anunțul facut de Lia Olguța Vasilescu
02.10.2018 10:43 PM

Cum vor fi recalculate pensiile. Nu vor mai fi erori. Anunțul facut de Lia Olguța Vasilescu

Ministrul Muncii, Lia Olguța Vasilescu, a declarat intr-o emisiune la postul național felul in care se vor recalcula pensiile celor cinci milioane de romani și ce se va intampla da...

BREAKING NEWS: "Toate PENSIILE vor fi dublate, unele se vor TRIPLA!" Dragnea a dat toate detaliile
27.09.2018 06:03 PM

BREAKING NEWS: "Toate PENSIILE vor fi dublate, unele se vor TRIPLA!" Dragnea a dat toate detaliile

"O sa ajungem in 2021 cu unele pensii triple; oricum, toate pensiile vor fi dublate," a declarat președintele PSD, Liviu Dragnea, la o intalnire cu reprezentanții

Lia Olguța Vasilescu, declarații de ULTIM MOMENT despre LEGEA PENSIILOR. Ce se va intampla cu PENSIILE romanilor
10.08.2018 01:05 PM

Lia Olguța Vasilescu, declarații de ULTIM MOMENT despre LEGEA PENSIILOR. Ce se va intampla cu PENSIILE romanilor

Ministrul Muncii și Justiției Sociale, Lia-Olguța Vasilescu, a susținut vineri, la sediul Ministerului, o declarație de presa in legatura cu proiectul noii legi a pensiilor. Proiec...

Aer conditionat - 5 factori esentiali pentru o selectie de succes (P)
23.07.2018 01:25 PM

Aer conditionat - 5 factori esentiali pentru o selectie de succes (P)

Aparatele de aer conditionat reprezinta echipamente de folosinta indelungata si avand in vedere ca sunt costisitoare, trebuie sa va informati bine inainte de a apasa butonul Cumpar...

UNDE sunt ținute PENSIILE ROMANILOR
22.07.2018 01:46 PM

UNDE sunt ținute PENSIILE ROMANILOR

UNDE sunt ținute PENSIILE ROMANILOR Meteorologii au facut ANUNȚUL. Ce se intampla in urmatoarele

Ministrul Finantelor: Fondurile de pensii Pilonul II iau comisioane de sute de milioane din pensiile romanilor