08.02.2019 10:43 PM

Proiect bomba! Mii de romani vor primi pensie limitata la nivelul salariului minim pe economie

Proiect bomba! Mii de romani vor primi pensie limitata la nivelul salariului minim pe economie

Mii de romani ar putea primi pensie limitata la nivelul salariului minim pe economie. Totul este prevazut.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: romani   pensie   limitata  
Veste buna pentru zeci de mii de romani! Ministerul de Finanțe da bani acestor salariați
19.11.2018 09:03 PM

Veste buna pentru zeci de mii de romani! Ministerul de Finanțe da bani acestor salariați

O veste buna pentru angajații din Romania vine chiar de la Ministerul de Finanțe. Zeci de mii de romani sunt vizați. Ministrului Finanțelor Publice acorda bonificații de 5%.

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna
18.11.2018 12:03 PM

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna O noua LOVITURA pentru PSD. Unde s-au dus BANII

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista
17.11.2018 01:23 PM

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista Gata,

Adevarul a ieșit la iveala! Este dezastru pentru romani! Anunțul tocmai a fost facut
15.11.2018 07:03 PM

Adevarul a ieșit la iveala! Este dezastru pentru romani! Anunțul tocmai a fost facut

Mai mult de jumatate dintre romani (60%) declara ca au credite, in timp ce peste o treime (37%) sustine ca are cheltuieli lunare obligatorii identice cu venitul incasat, reiese din...

Veste buna pentru milioane de romani! Anunțul a fost facut-Acum totul este oficial
15.11.2018 02:23 PM

Veste buna pentru milioane de romani! Anunțul a fost facut-Acum totul este oficial

Veste buna pentru milioane de romani! Acum totul este oficial. Anunțul a fost facut chiar de premierul Viorica Dancila in ședința de Guvern. DEZBRACATA IN PARLAMENT. O DIVA a

Dezvaluire BOMBA despre pensiile din Romania: Lovitura pentru un milion de romani. Toate detaliile au ieșit la iveala
24.09.2018 08:43 PM

Dezvaluire BOMBA despre pensiile din Romania: Lovitura pentru un milion de romani. Toate detaliile au ieșit la iveala

Din cele peste cinci milioane de romani iesiți la pensie, un milion beneficiaza de pensie sociala minima. BOMBA zilei vine din Parlament.

MII de ROMANI vor avea PENSIE MAI MARE! SE DA LEGE!
05.07.2018 01:49 PM

MII de ROMANI vor avea PENSIE MAI MARE! SE DA LEGE!

Peste 11.000 de pensionari hunedoreni din minerit si siderurgie vor beneficia de recalcularea pensiilor. POVESTEA UNEI FOTOGRAFII. Oaia

Ce se va intampla cand vor iesi la pensie "decreteii", cei 1,7 milioane de romani care sustin economia?
22.04.2010 10:42 AM

Ce se va intampla cand vor iesi la pensie "decreteii", cei 1,7 milioane de romani care sustin economia?

Managerul in varsta de 40 de ani spune ca nu isi face inca griji cu privire la varsta pensionarii, dar incearca sa

Doar trei romani din 100 au o pensie facultativa
08.06.2008 04:17 PM

Doar trei romani din 100 au o pensie facultativa

Dintre cele 3,2 milioane de romani contribuabili la Pilonul II de pensii, cel al pensiilor private obligatorii, doar 87.954 aveau si o pensie facultativa la finalul lunii mai, arat...