04.06.2019 12:43 PM

Prapad intr-o instituție a statului! Vor fi concedieri masive

Prapad intr-o instituție a statului! Vor fi concedieri masive

Va fi prapad intr-o instituție cheie a statului. Se anunța concedieri.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: prapad   intr-o   instituie  
EXCLUSIV Investiție uriașa intr-un mare sector al Capitalei. Mii de blocuri vor fi renovate. Vezi daca te incadrezi
16.11.2018 01:23 PM

EXCLUSIV Investiție uriașa intr-un mare sector al Capitalei. Mii de blocuri vor fi renovate. Vezi daca te incadrezi

EXCLUSIV Investiție uriașa intr-un mare sector al Capitalei. Mii de blocuri vor fi renovate. Vezi daca te incadrezi CRIMINALA de la METROU

Document oficial. E prapad cu SALARIILE și PENSIILE. Masurile se iau din 2019
20.10.2018 11:43 AM

Document oficial. E prapad cu SALARIILE și PENSIILE. Masurile se iau din 2019

Document oficial. E prapad cu SALARIILE și PENSIILE. Masurile se iau din 2019 Star rock, la apogeul dezaxarii. VREA BANI DIN PERVERSIUNI. Ce idee i-a putut veni!

Primele efecte ale CRIZEI. MILIARDE de DOLARI pierdute la BURSA intr-o singura zi
11.10.2018 03:43 PM

Primele efecte ale CRIZEI. MILIARDE de DOLARI pierdute la BURSA intr-o singura zi

Cei mai bogati 500 de oameni ai lumii au pierdut miercuri nu mai puțin de 99 de miliarde de dolari, dupa ce turbulentele de pe Wall Street s-au extins pe plan global, potrivit Bloo...

FOTO Apare UN NOU TIP DE APARTAMENTE in Romania intr-o fabrica inaugurata de REGELE Carol
03.10.2018 12:43 PM

FOTO Apare UN NOU TIP DE APARTAMENTE in Romania intr-o fabrica inaugurata de REGELE Carol

Dezvoltatorul lituanian Hanner Group, controlat de omul de afaceri Arvydas Avulis, a anuntat obtinerea tuturor avizelor necesare pentru restaurarea si conversia fostei fabrici de b...

EXCLUSIV Abia asta e LOVITURA pentru toata Romania: Am ajuns sa ne PLOCONIM la UNGURI! Suntem intr-o situație fara precedent!
02.10.2018 03:03 PM

EXCLUSIV Abia asta e LOVITURA pentru toata Romania: Am ajuns sa ne PLOCONIM la UNGURI! Suntem intr-o situație fara precedent!

EXCLUSIV Abia asta e LOVITURA pentru toata Romania: Am ajuns sa ne PLOCONIM la unguri sa ne dea GAZE! Suntem intr-o situație fara precedent! CINCI salate PLINE cu

Poliția a facut prapad! Ce s-a intamplat intr-o singura zi
29.08.2018 12:03 PM

Poliția a facut prapad! Ce s-a intamplat intr-o singura zi

Au fost aplicate mii de amenzi și s-au suspendat sute de permise de conducere. Captivi in coaliție! Ce ii reproșeaza

Ce au pațit dupa ce au cumparat o casa intr-un cartier rezidențial
05.08.2018 10:06 AM

Ce au pațit dupa ce au cumparat o casa intr-un cartier rezidențial

Situatie revoltatoare intr-o comuna din Arad. Principala cale de acces spre doua cartiere

SUTE DE TINERI au primit acest BENEFICIU de la stat intr-o jumatate de an
03.08.2018 04:25 PM

SUTE DE TINERI au primit acest BENEFICIU de la stat intr-o jumatate de an

SUTE DE TINERI au primit acest BENEFICIU de la stat intr-o jumatate de an L-a cautat pe DRACUL. Și Dracul l-a GASIT.