09.02.2019 01:03 PM

RCS&RDS a dat lovitura! Anunț despre clienții sai! Orange, Vodafone, Telekom, fara replica

RCS&RDS a dat lovitura! Anunț despre clienții sai! Orange, Vodafone, Telekom, fara replica

RCS&RDS a dat lovitura! Compania domina si in 2019 Orange, Vodafone și Telekom, conform datelor furnizate de ANCOM pentru luna ianuarie... citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: rcsrds   lovitura   orange  
Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea
18.11.2018 01:43 PM

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea Cutremur, sambata noaptea. La trei saptamani de la

Au dat lovitura! Au reușit sa faca asta, de Black Friday! Este FARA PRECEDENT!
17.11.2018 12:23 PM

Au dat lovitura! Au reușit sa faca asta, de Black Friday! Este FARA PRECEDENT!

Au dat lovitura! Au reușit sa faca asta, de Black Friday! Este FARA PRECEDENT! MISTERUL din adancuri. SUBMARINUL argentinian DISPARUT a fost GASIT la 800 m

Lovitura SUPREMA pentru Liviu Dragnea, chiar de la Tudorel TOADER!
16.11.2018 11:03 AM

Lovitura SUPREMA pentru Liviu Dragnea, chiar de la Tudorel TOADER!

Unul dintre cele mai importante proiecte economice ale PSD este fara indoiala Fondul Suveran de Investiții, pentru care ieri s-a adoptat in ședințe de guvern o Ordonanța de Urgența...

Iohannis ii da LOVITURA FINALA lui Ciorbea! Dragnea nu mai are ce face!
12.11.2018 01:43 PM

Iohannis ii da LOVITURA FINALA lui Ciorbea! Dragnea nu mai are ce face!

Iohannis ii da LOVITURA FINALA lui Ciorbea! Dragnea nu mai are ce face! IADUL pe PAMANT. INCENDIU devastator la o COMPANIE a STATULUI.

Lovitura CUMPLITA de la UE pentru Romania: ASTAZI au luat DECIZIA!
08.11.2018 08:03 PM

Lovitura CUMPLITA de la UE pentru Romania: ASTAZI au luat DECIZIA!

Inca o lovitura grea pentru Guvernul de la București. Comisia Europeana a deschis o procedura de sancționare a Romaniei, pentru o masura pe care Executivul o luase ca sa faca mai u...

Lovitura incasata de RCS&RDS. Șocul vine de la Orange
24.10.2018 11:43 AM

Lovitura incasata de RCS&RDS. Șocul vine de la Orange

RCS&RDS, cel mai mare operator de cablu și internet din țara noastra a pierdut prima poziție in primul semestru al acestui an in ceea ce privește viteza la internet. CUTREMUR i...

LOVITURA DURA pentru Orange si Vodafone. ABUZ la adresa CLIENTILOR