15.07.2017 10:25 PM

Reporteri fara Frontiere: Dupa lovitura de stat eșuata, Turcia s-a transformat in cea mai mare inchisoare din lume pentru ziariști

Reporteri fara Frontiere: Dupa lovitura de stat eșuata, Turcia s-a transformat in cea mai mare inchisoare din lume pentru ziariști

Dupa lovitura de stat eșuata care a avut loc, in urma cu un an, in Turcia, țara s-a transformat in „cea mai mare inchisoare din lume pentru profesioniștii mijloacelor de comunicare", ca urmare a politicii de „persecutare a vocilor critice", susține organizația Reporteri fara Frontiere (RSF). ..... citeste mai mult..
Sursa: Romania Libera

Tags: reporteri   frontiere   lovitura  
Lovitura crunta primita de Udrea, in Costa Rica. Nu mai sunt mari speranțe
17.11.2018 01:43 PM

Lovitura crunta primita de Udrea, in Costa Rica. Nu mai sunt mari speranțe

Lovitura crunta primita de Udrea, in Costa Rica. Nu mai sunt mari speranțe Rasturnare DRAMATICA de situație pentru

CADE Guvernul DANCILA? Totul a ieșit la iveala! LOVITURA de acolo de unde nu se aștepta!
14.11.2018 12:23 PM

CADE Guvernul DANCILA? Totul a ieșit la iveala! LOVITURA de acolo de unde nu se aștepta!

Lovitura pentru Guvernul Dancila. Se fac ultimele pregatiri pentru declanșarea moțiunii de cenzura, care ar putea conduce la demiterea Executivului. Lovitura vine de la UDMR. U...

Lovitura pentru cuplul prezidențial. Ipoteza: Carmen Iohannis ar putea fi ARESTATA? Traian Basescu sare cu sfaturi
10.11.2018 12:43 PM

Lovitura pentru cuplul prezidențial. Ipoteza: Carmen Iohannis ar putea fi ARESTATA? Traian Basescu sare cu sfaturi

Lovitura dura pentru soția presedintelui. Carmen Iohannis, sotia lui Klaus Iohannis, a fost citata pentru a fi audiata intr-un dosar deschis ca urmare a unui denunt in legatura sum...

TARICEANU, lovitura IN PLIN pentru Dragnea: Este SCANDALUL momentului
25.10.2018 05:23 PM

TARICEANU, lovitura IN PLIN pentru Dragnea: Este SCANDALUL momentului

Chiar in momentul in care parea ca s-au mai limpezit un pic apele in coaliție, tabara lui Dragnea primește o lovitura dura de la Tariceanu.

ADEVARATA lovitura pentru Liviu Dragnea ABIA ACUM vine: Nu se aștepta la asta
09.10.2018 12:23 AM

ADEVARATA lovitura pentru Liviu Dragnea ABIA ACUM vine: Nu se aștepta la asta

Rezultatele slabe de la Referendum ascund o lovitura inca și mare pentru președintele PSD: Dragnea a fost tradat de baronii locali, iar acest lucru s-ar putea sa-l coste enorm la u...

Cea mai mare LOVITURA pentru Dragnea abia acum vine! Și-au LUAT MANA de pe el