11.10.2018 01:03 PM

ROMANII, SOCAȚI: Cum ți se poate refuza imbarcarea in avion deși ai bilet și ai facut check-in-ul

ROMANII, SOCAȚI: Cum ți se poate refuza imbarcarea in avion deși ai bilet și ai facut check-in-ul

Romanii care zboara cu avionul se pot confrunta cu o situație la care nu s-au gandit vreodata, insa atunci cand se intampla este foarte frustrant. Metoda este folosita de absolut toți.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: romanii   avion  
S-a decis acum. Fara limita la contribuția pentru PENSII. Toți romanii sunt afectați
19.11.2018 01:03 PM

S-a decis acum. Fara limita la contribuția pentru PENSII. Toți romanii sunt afectați

S-a decis acum. Fara limita la contribuția pentru PENSII. Toți romanii sunt afectați Florin Busuioc a RUPT

Veste BOMBA despre PENSII: Romanii trebuie sa faca asta REPEDE! Mai au foarte PUȚIN timp!
07.11.2018 05:23 AM

Veste BOMBA despre PENSII: Romanii trebuie sa faca asta REPEDE! Mai au foarte PUȚIN timp!

Romanii mai au foarte putin timp la dispozitie pentru a-si cumpara vechime pentru pensie. Centenar. Romania trece „printr-o criza politica si culturala”. Semnalul

Provocare rusa: Un avion de lupta s-a autoinvitat la cel mai amplu exercitiu militar NATO
05.11.2018 12:03 PM

Provocare rusa: Un avion de lupta s-a autoinvitat la cel mai amplu exercitiu militar NATO

Un avion rusesc de patrulare maritima strategica si de lupta antisubmarin Tupolev-142 a survolat la o distanta foarte mica nava USS Mount Whitney in largul Norvegiei, in timp ce NA...

O TARA BOGATA din Europa isi deschide GRANIȚELE: Romanii vor putea pleca SA FACA BANI!
01.11.2018 02:23 PM

O TARA BOGATA din Europa isi deschide GRANIȚELE: Romanii vor putea pleca SA FACA BANI!

Veste buna pentru romanii care vor sa plece sa munceasca in salarii mult mai mari in Europa. GREVA care AFECTEAZA orice utilizator de

Atat de puțin mai avem! Cand vor ajunge romanii ca francezii, italienii sau spaniolii! Datele oficiale sunt HALUCINANTE!
23.10.2018 10:03 PM

Atat de puțin mai avem! Cand vor ajunge romanii ca francezii, italienii sau spaniolii! Datele oficiale sunt HALUCINANTE!

Atat de puțin mai avem! Cand vor ajunge romanii ca francezii, italienii sau spaniolii! Datele oficiale sunt HALUCINANTE! Ah,

Semnele crizei. Romanii nu se mai ating da casele noi. Disperare in piața imobiliara
23.10.2018 08:03 PM

Semnele crizei. Romanii nu se mai ating da casele noi. Disperare in piața imobiliara

Semnele crizei. Romanii nu se mai ating da casele noi. Disperare in piața imobiliara Ah, iuiu-iuiu, cand ANAF iți baga

Agentiile au vandut bilete de avion de 153 milioane euro