19.11.2018 04:43 PM

RASTURNARE de SITUAȚIE: Dancila a primit vestea cea mare! UE a facut marele ANUNȚ!

RASTURNARE de SITUAȚIE: Dancila a primit vestea cea mare! UE a facut marele ANUNȚ!

Dupa ce s-a creat un intreg scandal in aceasta privința, mai ales dupa demisia lui Victor Negrescu, Comisia Europeana a anunțat ca nu este ingrijorata de stadiul pregatirii.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: anun  
Probleme pentru ING, la tranzacțiile cu cardurile. Mii de clienți sunt AFECTAȚI. Anunțul de ULTIMA ORA al bancii
18.11.2018 09:43 PM

Probleme pentru ING, la tranzacțiile cu cardurile. Mii de clienți sunt AFECTAȚI. Anunțul de ULTIMA ORA al bancii

Grupul bancar olandez ING a anunțat, duminica seara, ca intampina probleme tehnice in ceea ce privește tranzacțiile cu cardurile. Anunțul a fost facut pe site-ul grupului banca...

Anunț de ULTIMA ORA: O noua URGIE peste Romania!
18.11.2018 08:43 PM

Anunț de ULTIMA ORA: O noua URGIE peste Romania!

Romania, amenintata de noi epidemii. Autoritațile au anunțat cele 3 boli care putea lovi in urmatoarele saptamani. E ADEVARAT! Avem documentul ABERANT! Cum

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista
17.11.2018 01:23 PM

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista Gata,

Veste buna pentru milioane de romani! Anunțul a fost facut-Acum totul este oficial
15.11.2018 02:23 PM

Veste buna pentru milioane de romani! Anunțul a fost facut-Acum totul este oficial

Veste buna pentru milioane de romani! Acum totul este oficial. Anunțul a fost facut chiar de premierul Viorica Dancila in ședința de Guvern. DEZBRACATA IN PARLAMENT. O DIVA a

Veste buna de la RCS&RDS. Anunțul așteptat de toți clienții
14.11.2018 07:03 PM

Veste buna de la RCS&RDS. Anunțul așteptat de toți clienții

RCS&RDS| Digi, cel mai mare operator de cablu și internet din țara noastra, va oferi clienților abonați la telefonie mobila viteze superioare la internet, conform unui anunț al

A facut anunțul: Se schimba banii!
14.11.2018 04:03 PM

A facut anunțul: Se schimba banii!

A facut anunțul: Se schimba banii! Doliu in cultura romaneasca. A MURIT UN POET cunoscut.

Meteorologii tocmai au anunțat: VREMEA ne pregatește surprize
12.11.2018 03:43 PM

Meteorologii tocmai au anunțat: VREMEA ne pregatește surprize

Administrația Naționala de Meteorologie a anunțat astazi prognoza pentru urmatoarele doua saptamani, iar unele informații sunt cat se poate de interesante. Mai ales pentru cei care...

Metrorex a facut marele anunț! Investiția sare de 360 de milioane de lei!
12.11.2018 12:43 PM

Metrorex a facut marele anunț! Investiția sare de 360 de milioane de lei!

Metrorex a facut marele anunț! Investiția sare de 360 de milioane de lei! IADUL pe PAMANT. INCENDIU devastator la o COMPANIE a STATULUI. AUTORITAȚILE abia fac fața.

Dezastru pentru cei cu mașini DIESEL și pe BENZINA! Au anunțat ACUM!
12.11.2018 11:23 AM

Dezastru pentru cei cu mașini DIESEL și pe BENZINA! Au anunțat ACUM!

Vin vremuri grele pentru posesorii de mașini cu motoare pe motorina și pe benzina. Statistica a anunțat ca, in luna octombrie, combustibilii s-au scumpit cel mai mult, iar asta nu...