24.08.2018 11:03 AM

Scandal de CORUPȚIE. Dupa problemele din Romania, un gigant AMERICAN se clatina și in UNGARIA

Scandal de CORUPȚIE. Dupa problemele din Romania, un gigant AMERICAN se clatina și in UNGARIA

Scandal de CORUPȚIE. Dupa problemele din Romania, un gigant AMERICAN se clatina și in UNGARIA Istoria atentatelor inchipuite la adresa.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: scandal   corupie   problemele  
Scandal BANCAR urias in POLONIA
19.11.2018 10:43 AM

Scandal BANCAR urias in POLONIA

Polonia este scena unui scandal bancar care a dus déjà la demisia presedintelui Autoritatii de Supraveghere Financiara (KNF). CEx PSD: Pe

Scandal monstru. um și-ar fi inșelat Telekom clienții! Avertismentul dat de autoritați!
27.09.2018 04:43 PM

Scandal monstru. um și-ar fi inșelat Telekom clienții! Avertismentul dat de autoritați!

Scandal monstru. um și-ar fi inșelat Telekom clienții! Avertismentul dat de autoritați! Natan, starul roman al filmelor XXX de la inceputul anilor

Cel mai mare scandal de spalare de bani din Europa. Este implicata familia presedintelui rus Vladimir Putin
05.09.2018 11:03 AM

Cel mai mare scandal de spalare de bani din Europa. Este implicata familia presedintelui rus Vladimir Putin

Cel mai mare scandal de spalare de bani din Europa. Este implicata familia presedintelui rus Vladimir Putin

SCANDAL de proporții. Un miliardar risca inchisoarea
11.08.2018 11:06 PM

SCANDAL de proporții. Un miliardar risca inchisoarea

Un anunț facut pe Twitter, referitor la retragerea unei companii de la bursa, a șocat piața, provocand scandal pe Wall Street. COZMIN GUȘA, atac VIRULENT la adresa lui DRAGNEA:

SCANDAL MONSTRU! Cui a dat FIREA vacanțe GRATUITE in Grecia?
06.08.2018 10:47 PM

SCANDAL MONSTRU! Cui a dat FIREA vacanțe GRATUITE in Grecia?

SCANDAL MONSTRU! Cui a dat FIREA vacanțe GRATUITE in Grecia? Noaptea RAFUIELILOR dintre GENERALI. Unul, militar de cariera, celalalt,

Telekom ofera beneficii clientilor, pentru problemele tehnice din 5 martie
07.03.2018 02:01 PM

Telekom ofera beneficii clientilor, pentru problemele tehnice din 5 martie

Abonatii Telekom vor primi o reducere echivalenta unei zile de abonament la prima factura lunara emisa dupa data de 11 martie, drept compensare pentru problemele tehnice intampinat...

SCANDAL de proportii la unul dintre ce mai importanti producatori, prezent si in Romania. Ce au descoperit autoritatile pe rafturile din supermarketuri