12.01.2018 09:42 PM

SCANDAL de proportii la unul dintre ce mai importanti producatori, prezent si in Romania. Ce au descoperit autoritatile pe rafturile din supermarketuri a ingrozit opinia publica

SCANDAL de proportii la unul dintre ce mai importanti producatori, prezent si in Romania. Ce au descoperit autoritatile pe rafturile din supermarketuri a ingrozit opinia publica

Gigantul francez Lactalis, care a devenit liderul pietei locale de lactate dupa achizitia Albalact, se afla in centrul unui scandal de proportii in Franta, dupa ce a fost acuzat ca nu a retras rapid de pe piata laptele praf descoperit ca era contaminat cu salmonella, potrivit publicatiei franceze Les Echos. In.. citeste mai mult..
Sursa: Mediafax

Tags: scandal   proportii   descoperit  
Scandal BANCAR urias in POLONIA
19.11.2018 10:43 AM

Scandal BANCAR urias in POLONIA

Polonia este scena unui scandal bancar care a dus déjà la demisia presedintelui Autoritatii de Supraveghere Financiara (KNF). CEx PSD: Pe

Scandal monstru. um și-ar fi inșelat Telekom clienții! Avertismentul dat de autoritați!
27.09.2018 04:43 PM

Scandal monstru. um și-ar fi inșelat Telekom clienții! Avertismentul dat de autoritați!

Scandal monstru. um și-ar fi inșelat Telekom clienții! Avertismentul dat de autoritați! Natan, starul roman al filmelor XXX de la inceputul anilor

Cel mai mare scandal de spalare de bani din Europa. Este implicata familia presedintelui rus Vladimir Putin
05.09.2018 11:03 AM

Cel mai mare scandal de spalare de bani din Europa. Este implicata familia presedintelui rus Vladimir Putin

Cel mai mare scandal de spalare de bani din Europa. Este implicata familia presedintelui rus Vladimir Putin

Scandal de CORUPȚIE. Dupa problemele din Romania, un gigant AMERICAN se clatina și in UNGARIA
24.08.2018 11:03 AM

Scandal de CORUPȚIE. Dupa problemele din Romania, un gigant AMERICAN se clatina și in UNGARIA

Scandal de CORUPȚIE. Dupa problemele din Romania, un gigant AMERICAN se clatina și in UNGARIA Istoria atentatelor inchipuite la adresa

SCANDAL de proporții. Un miliardar risca inchisoarea
11.08.2018 11:06 PM

SCANDAL de proporții. Un miliardar risca inchisoarea

Un anunț facut pe Twitter, referitor la retragerea unei companii de la bursa, a șocat piața, provocand scandal pe Wall Street. COZMIN GUȘA, atac VIRULENT la adresa lui DRAGNEA:

SCANDAL MONSTRU! Cui a dat FIREA vacanțe GRATUITE in Grecia?
06.08.2018 10:47 PM

SCANDAL MONSTRU! Cui a dat FIREA vacanțe GRATUITE in Grecia?

SCANDAL MONSTRU! Cui a dat FIREA vacanțe GRATUITE in Grecia? Noaptea RAFUIELILOR dintre GENERALI. Unul, militar de cariera, celalalt,

SCANDAL de proportii la unul dintre ce mai importanti producatori, prezent si in Romania. Ce au descoperit autoritatile pe rafturile din supermarketuri
12.01.2018 10:02 PM

SCANDAL de proportii la unul dintre ce mai importanti producatori, prezent si in Romania. Ce au descoperit autoritatile pe rafturile din supermarketuri

Gigantul francez Lactalis, care a devenit liderul pietei locale de lactate dupa achizitia Albalact, se afla in centrul unui scandal de proportii in Franta, dupa ce a fost acuzat ca...