06.08.2018 10:47 PM

SCANDAL MONSTRU! Cui a dat FIREA vacanțe GRATUITE in Grecia?

SCANDAL MONSTRU! Cui a dat FIREA vacanțe GRATUITE in Grecia?

SCANDAL MONSTRU! Cui a dat FIREA vacanțe GRATUITE in Grecia? Noaptea RAFUIELILOR dintre GENERALI. Unul, militar de cariera, celalalt,.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: scandal   monstru   firea  
Scandal BANCAR urias in POLONIA
19.11.2018 10:43 AM

Scandal BANCAR urias in POLONIA

Polonia este scena unui scandal bancar care a dus déjà la demisia presedintelui Autoritatii de Supraveghere Financiara (KNF). CEx PSD: Pe

DEZASTRU in București: Apelul DISPERAT facut de Gabriela Firea!
18.11.2018 06:23 PM

DEZASTRU in București: Apelul DISPERAT facut de Gabriela Firea!

Primarul general Gabriela Firea solicita Ministerului Transporturilor sa gaseasca de urgenta solutii pentru rezolvarea conflictului colectiv de munca al angajatilor Metrorex, astfe...

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea
18.11.2018 01:43 PM

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea Cutremur, sambata noaptea. La trei saptamani de la

Scandal MONSTRU in PSD: Au ajuns LA CUȚITE!
20.10.2018 07:03 PM

Scandal MONSTRU in PSD: Au ajuns LA CUȚITE!

Primaria Generala a Capitalei și Compania Nationala de Administrare a Infrastructurii Rutiere au ajuns sa se certe in public, prin comunicate de presa. 2018, un NOU

Firea, atac la CNAIR: Directorul general al CNAIR ar fi trebuit sa isi dea demisia
19.10.2018 10:03 PM

Firea, atac la CNAIR: Directorul general al CNAIR ar fi trebuit sa isi dea demisia

Gabriela Firea, primarul general al Capitalei a declarat astazi ca directorul general al Companiei de administrare a infrastructurii rutiere, Narcis Neaga, a dezinformat-o cu buna...

SCANDAL MONSTRU! Pensia uriașa pe care o avea torționarul Ficior! Premiat de statul roman dupa ce a torturat peste 100 de oameni
11.10.2018 10:03 PM

SCANDAL MONSTRU! Pensia uriașa pe care o avea torționarul Ficior! Premiat de statul roman dupa ce a torturat peste 100 de oameni

In mod cert Romania este țara tuturor posibilitaților. In timp ce zeci de mii de batrani abia au bani de medicamente din cauza unor pensii de-a dreptul mizerabile, statul roman are...

Scandal monstru. um și-ar fi inșelat Telekom clienții! Avertismentul dat de autoritați!
27.09.2018 04:43 PM

Scandal monstru. um și-ar fi inșelat Telekom clienții! Avertismentul dat de autoritați!

Scandal monstru. um și-ar fi inșelat Telekom clienții! Avertismentul dat de autoritați! Natan, starul roman al filmelor XXX de la inceputul anilor