06.08.2018 10:47 PM

SCANDAL MONSTRU! Cui a dat FIREA vacanțe GRATUITE in Grecia?

SCANDAL MONSTRU! Cui a dat FIREA vacanțe GRATUITE in Grecia?

SCANDAL MONSTRU! Cui a dat FIREA vacanțe GRATUITE in Grecia? Noaptea RAFUIELILOR dintre GENERALI. Unul, militar de cariera, celalalt,.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: scandal   monstru   firea  
SCANDAL de proporții. Un miliardar risca inchisoarea
11.08.2018 11:06 PM

SCANDAL de proporții. Un miliardar risca inchisoarea

Un anunț facut pe Twitter, referitor la retragerea unei companii de la bursa, a șocat piața, provocand scandal pe Wall Street. COZMIN GUȘA, atac VIRULENT la adresa lui DRAGNEA:

FIREA tocmai a dat startul unui MEGA-PROIECT care va schimba viata SOFERILOR
06.08.2018 07:44 PM

FIREA tocmai a dat startul unui MEGA-PROIECT care va schimba viata SOFERILOR

FIREA tocmai a dat startul unui MEGA-PROIECT care va schimba viata SOFERILOR Cazul ELODIA revine in centrul atenției. Avocata a fost trimisa in JUDECATA.

VESTE PROASTA de la FIREA pentru medici
26.07.2018 02:08 PM

VESTE PROASTA de la FIREA pentru medici

VESTE PROASTA de la FIREA pentru medici Ce i-a CONVINS Trump pe Juncker SA ACCEPTE. „Uniunea Europeana și Statele Unite

ANUNȚ important de la FIREA: Se dau BANI!
21.07.2018 09:04 PM

ANUNȚ important de la FIREA: Se dau BANI!

ANUNȚ important de la FIREA: Se dau BANI! Fostul senator Dan Sova, ramas fara titlul de cetatean de onoare al orasului

DECIZIA de ultima ora luata de FIREA. Arunca cu bani in BISERICA
21.07.2018 05:44 PM

DECIZIA de ultima ora luata de FIREA. Arunca cu bani in BISERICA

DECIZIA de ultima ora luata de FIREA. Arunca cu bani in BISERICA Ilie Micolov a murit. Celebra melodie „Dragoste la prima vedere” s-a nascut intr-o

Ce AVERI au primarii din Capitala. Cine este cel mai BOGAT. Gabriela Firea, salariu de aproximativ…