27.09.2018 04:43 PM

Scandal monstru. um și-ar fi inșelat Telekom clienții! Avertismentul dat de autoritați!

Scandal monstru. um și-ar fi inșelat Telekom clienții! Avertismentul dat de autoritați!

Scandal monstru. um și-ar fi inșelat Telekom clienții! Avertismentul dat de autoritați! Natan, starul roman al filmelor XXX de la inceputul anilor.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: scandal   monstru   inelat  
Scandal BANCAR urias in POLONIA
19.11.2018 10:43 AM

Scandal BANCAR urias in POLONIA

Polonia este scena unui scandal bancar care a dus déjà la demisia presedintelui Autoritatii de Supraveghere Financiara (KNF). CEx PSD: Pe

Scandal MONSTRU in PSD: Au ajuns LA CUȚITE!
20.10.2018 07:03 PM

Scandal MONSTRU in PSD: Au ajuns LA CUȚITE!

Primaria Generala a Capitalei și Compania Nationala de Administrare a Infrastructurii Rutiere au ajuns sa se certe in public, prin comunicate de presa. 2018, un NOU

SCANDAL MONSTRU! Pensia uriașa pe care o avea torționarul Ficior! Premiat de statul roman dupa ce a torturat peste 100 de oameni
11.10.2018 10:03 PM

SCANDAL MONSTRU! Pensia uriașa pe care o avea torționarul Ficior! Premiat de statul roman dupa ce a torturat peste 100 de oameni

In mod cert Romania este țara tuturor posibilitaților. In timp ce zeci de mii de batrani abia au bani de medicamente din cauza unor pensii de-a dreptul mizerabile, statul roman are...

Cel mai mare scandal de spalare de bani din Europa. Este implicata familia presedintelui rus Vladimir Putin
05.09.2018 11:03 AM

Cel mai mare scandal de spalare de bani din Europa. Este implicata familia presedintelui rus Vladimir Putin

Cel mai mare scandal de spalare de bani din Europa. Este implicata familia presedintelui rus Vladimir Putin

Scandal de CORUPȚIE. Dupa problemele din Romania, un gigant AMERICAN se clatina și in UNGARIA
24.08.2018 11:03 AM

Scandal de CORUPȚIE. Dupa problemele din Romania, un gigant AMERICAN se clatina și in UNGARIA

Scandal de CORUPȚIE. Dupa problemele din Romania, un gigant AMERICAN se clatina și in UNGARIA Istoria atentatelor inchipuite la adresa

SCANDAL de proporții. Un miliardar risca inchisoarea
11.08.2018 11:06 PM

SCANDAL de proporții. Un miliardar risca inchisoarea

Un anunț facut pe Twitter, referitor la retragerea unei companii de la bursa, a șocat piața, provocand scandal pe Wall Street. COZMIN GUȘA, atac VIRULENT la adresa lui DRAGNEA:

SCANDAL MONSTRU! Cui a dat FIREA vacanțe GRATUITE in Grecia?
06.08.2018 10:47 PM

SCANDAL MONSTRU! Cui a dat FIREA vacanțe GRATUITE in Grecia?

SCANDAL MONSTRU! Cui a dat FIREA vacanțe GRATUITE in Grecia? Noaptea RAFUIELILOR dintre GENERALI. Unul, militar de cariera, celalalt,