09.11.2018 04:43 PM

Scandalul „VALIZA” continua. Se cere DEMISIA intregii conduceri a INSTITUȚIEI. Dragnea spune ca nu este IMPLICAT

Scandalul „VALIZA” continua. Se cere DEMISIA intregii conduceri a INSTITUȚIEI. Dragnea spune ca nu este IMPLICAT

Liderul PNL, Ludovic Orban, a cerut demisia conducerii Autoritatii Nationale de Supraveghere a Prelucrarii Datelor cu Caracter Personal (ANSPDCP), in urma informației privind cererea acestora ca Rise Project sa divulge sursele in cazul valizei cu documentele Tel Drum. „Este un caz similar cum a fost decizia ASF de a-i retrage licenta profesionala acelei angajate care a semnalat intentia Guvernului de nationalizare a pilonului II de pensii si care, din fericire, a reusit sa castige in instanta si sa anuleze aceasta decizie ticaloasa. De la.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: demisia   conduceri  
Victor Negrescu RUPE TACEREA! De ce și-a dat DEMISIA din Guvern!
16.11.2018 08:23 AM

Victor Negrescu RUPE TACEREA! De ce și-a dat DEMISIA din Guvern!

Victor Negrescu a facut precizari la Digi24 despre ultima sedinta de Guvern la care a participat si in urma careia si-a dat demisia din functia de ministru pentru

Se intampla ACUM! UN MILION de ROMANI ii cer DEMISIA lui Firea
15.11.2018 06:43 PM

Se intampla ACUM! UN MILION de ROMANI ii cer DEMISIA lui Firea

Lupta din PSD a ieșit pe plan extern. Reprezentanții romanilor din Spania ii cer Gabrielei Firea demisia din structurile de conducere ale formațiunii. Claudiu - Traian Covaciu. pre...

LOVITURA cumplita pentru Gabriela Firea. UN MILION de ROMANI ii cer DEMISIA
15.11.2018 06:23 PM

LOVITURA cumplita pentru Gabriela Firea. UN MILION de ROMANI ii cer DEMISIA

Lupta din PSD a ieșit pe plan extern. Reprezentanții romanilor din Spania ii cer Gabrielei Firea demisia din structurile de conducere ale formațiunii. Claudiu - Traian Covaciu. pre...

ISI DA DEMISIA? Dancila O ARE IN FATA. Moment critic in PSD. Breaking news in politica
14.11.2018 01:23 PM

ISI DA DEMISIA? Dancila O ARE IN FATA. Moment critic in PSD. Breaking news in politica

PNL a solicitat demisia premierului Viorica Dancila. Momentul a devenit foarte tensionat pentru PSD, deoarece a fost ceruta și demisia liderului PSD,

ISI DA DEMISIA? Dancila are CEREREA IN FATA. Moment foarte tensionat in PSD. Breaking news
14.11.2018 01:03 PM

ISI DA DEMISIA? Dancila are CEREREA IN FATA. Moment foarte tensionat in PSD. Breaking news

PNL a solicitat demisia premierului Viorica Dancila. Momentul a devenit foarte tensionat pentru PSD, deoarece a fost ceruta și demisia liderului PSD,

Pe cine trimite Dancila la Strasbourg. Afacerile europene au intrat in vrie dupa demisia rasunatoare de la Externe. Romania este reprezentata de cine se afla la indemana
12.11.2018 07:23 PM

Pe cine trimite Dancila la Strasbourg. Afacerile europene au intrat in vrie dupa demisia rasunatoare de la Externe. Romania este reprezentata de cine se afla la indemana

Demisia ministrului delegat pentru Afaceri Europene, Victor Negrescu, a lasat-o pe Viorica Dancila in dificultate. Premierul este nevoit sa improvizeze in relația cu liderii europe...

Dancila TRIMITE DEMISIA anului LA COTROCENI. Breaking news in PSD!
12.11.2018 12:43 PM

Dancila TRIMITE DEMISIA anului LA COTROCENI. Breaking news in PSD!

Viorica Dancila va trimite astazi la Cotroceni, demisia lui Negresu, transmite Antena 3. Atributiile legale ale ministrului delegat pentru Afaceri europene referitoare la reprezent...

Premierul Republicii Moldova cere demisia intregii conduceri a Procuraturii
07.06.2015 12:42 PM

Premierul Republicii Moldova cere demisia intregii conduceri a Procuraturii

Prim-ministrul Republicii Moldova, Chiril Gaburici, a cerut parlamentului și președintelui țarii, Nicolae Timofti, sa destituie intreaga conducere a Procuraturii Generale, a Bancii...

Blaga: La sedinta Colegiului Director nu a solicitat nimeni demisia actualei conduceri a PDL