07.01.2019 07:43 PM

Schimbari MAJORE pe piața asigurarilor. AVERTISMENTUL brokerilor pentru toți romanii

Schimbari MAJORE pe piața asigurarilor. AVERTISMENTUL brokerilor pentru toți romanii

Directiva Europeana IDD, destinata protecției consumatorilor de servicii financiare, care a fost adoptata de curand in Romania a alarmat brokerii de asigurari. Mai exact, aceștia susțin ca actul legislativ ar putea determina o scumpire a asigurarilor sau chiar blocare unor asigurari, precum CASCO,.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

S-a decis acum. Fara limita la contribuția pentru PENSII. Toți romanii sunt afectați
19.11.2018 01:03 PM

S-a decis acum. Fara limita la contribuția pentru PENSII. Toți romanii sunt afectați

S-a decis acum. Fara limita la contribuția pentru PENSII. Toți romanii sunt afectați Florin Busuioc a RUPT

Veste BOMBA despre PENSII: Romanii trebuie sa faca asta REPEDE! Mai au foarte PUȚIN timp!
07.11.2018 05:23 AM

Veste BOMBA despre PENSII: Romanii trebuie sa faca asta REPEDE! Mai au foarte PUȚIN timp!

Romanii mai au foarte putin timp la dispozitie pentru a-si cumpara vechime pentru pensie. Centenar. Romania trece „printr-o criza politica si culturala”. Semnalul

Surpriza imensa la ASF! Cine ii susține pe șefii pensii și asigurarilor,  care incaseaza 14.000 de euro pe luna
05.11.2018 02:23 PM

Surpriza imensa la ASF! Cine ii susține pe șefii pensii și asigurarilor, care incaseaza 14.000 de euro pe luna

Surpriza imensa la ASF! Cine ii susține pe șefii pensii și asigurarilor, care incaseaza 14.000 de euro pe luna Printul Charles, declaratii INCENDIARE: „Casatoria cu

O TARA BOGATA din Europa isi deschide GRANIȚELE: Romanii vor putea pleca SA FACA BANI!
01.11.2018 02:23 PM

O TARA BOGATA din Europa isi deschide GRANIȚELE: Romanii vor putea pleca SA FACA BANI!

Veste buna pentru romanii care vor sa plece sa munceasca in salarii mult mai mari in Europa. GREVA care AFECTEAZA orice utilizator de

EXCLUSIV Surprize mari in lupta pentru șefia pensiilor și asigurarilor. S-au redeschis listele, numirile se amana. Lupte politice grele se dau in culise. Miza: salarii de pana la 14.000 de euro și control pe miliarde de euro
29.10.2018 04:23 PM

EXCLUSIV Surprize mari in lupta pentru șefia pensiilor și asigurarilor. S-au redeschis listele, numirile se amana. Lupte politice grele se dau in culise. Miza: salarii de pana la 14.000 de euro și control pe miliarde de euro

EXCLUSIV Surprize mari in lupta pentru șefia pensiilor și asigurarilor. S-au redeschis listele, numirile se amana. Lupte politice grele se dau in culise. Miza: salarii de pana la 1...

Atat de puțin mai avem! Cand vor ajunge romanii ca francezii, italienii sau spaniolii! Datele oficiale sunt HALUCINANTE!
23.10.2018 10:03 PM

Atat de puțin mai avem! Cand vor ajunge romanii ca francezii, italienii sau spaniolii! Datele oficiale sunt HALUCINANTE!

Atat de puțin mai avem! Cand vor ajunge romanii ca francezii, italienii sau spaniolii! Datele oficiale sunt HALUCINANTE! Ah,

Semnele crizei. Romanii nu se mai ating da casele noi. Disperare in piața imobiliara
23.10.2018 08:03 PM

Semnele crizei. Romanii nu se mai ating da casele noi. Disperare in piața imobiliara

Semnele crizei. Romanii nu se mai ating da casele noi. Disperare in piața imobiliara Ah, iuiu-iuiu, cand ANAF iți baga

Capcane de evitat in cazul asigurarilor medicale de calatorie