09.02.2019 11:43 AM

Se da lege! Cine va primi inca o pensie pe langa pensia pentru limita de varsta

Se da lege! Cine va primi inca o pensie pe langa pensia pentru limita de varsta

Drepturile acestor romani au fost revizuite și imbunatațite intr-o noua lege care are ca principal obiectiv sa puna la punct toate.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: lege  
Deputații au adoptat tacit o lege importanta! Cine va primi sute de mii de euro anual
12.11.2018 12:23 PM

Deputații au adoptat tacit o lege importanta! Cine va primi sute de mii de euro anual

O lege importanta a fost adoptata tacit de Camera Deputaților. Proiectul nu a mai fost dezbatut și nici votat de deputați. MULTICULTURALISMUL

E LEGE. Vei putea fi amendat cu 3.000 de lei pentru aceste fapte
06.11.2018 01:43 PM

E LEGE. Vei putea fi amendat cu 3.000 de lei pentru aceste fapte

Romania va avea o noua lege. Dupa foarte mult timp, aceasta va fi concretizata. Proiectul se afla in etapa finala și prevede amenzi usturatoare pentru toți romanii și

E LEGE. Vei putea fi amendat cu 3.000 de lei pentru aceste fapte
06.11.2018 01:03 PM

E LEGE. Vei putea fi amendat cu 3.000 de lei pentru aceste fapte

Romania va avea o noua lege. Dupa foarte mult timp, aceasta va fi concretizata. Proiectul se afla in etapa finala și prevede amenzi usturatoare pentru toți romanii și nu numai....

O noua LEGE a intrat in vigoare! Mii de romani vor fi AFECTAȚI. Vezi daca te afli pe lista
22.10.2018 09:43 PM

O noua LEGE a intrat in vigoare! Mii de romani vor fi AFECTAȚI. Vezi daca te afli pe lista

Mai mulți parlamentari au inițiat o noua lege care intra in vigoare și in urma careia sute de romani vor fi afectați. Anunțul a fost facut de liderul filialei ALDE Dambovița, Ionel...

Schimbari drastice in noua lege a pensiilo! Lia Olguța Vasilescu ii amenința pe patroni! Toți angajații trebuie sa știe!
27.09.2018 10:43 PM

Schimbari drastice in noua lege a pensiilo! Lia Olguța Vasilescu ii amenința pe patroni! Toți angajații trebuie sa știe!

Noua lege a pensiilor trebuie sa fie gata de mai bine de un an de zile, dar pare o poveste fara sfarșit. Zi de zi au loc dezbateri pe aceasta tema, dar pana in acest moment, crește...

EXCLUSIV Strigator la cer! Toate primariile din Romania incalca aceasta lege! Pe cetațeni ii amendeaza!
26.09.2018 04:43 PM

EXCLUSIV Strigator la cer! Toate primariile din Romania incalca aceasta lege! Pe cetațeni ii amendeaza!

EXCLUSIV Strigator la cer! Toate primariile din Romania incalca aceasta lege! Pe cetațeni ii amendeaza! Droguri pentru VIP-uri. DECIZIE DE ULTIMA ORA.

ANUNȚ despre noua lege a PENSIILOR. Se intampla ACUM
20.09.2018 02:43 PM

ANUNȚ despre noua lege a PENSIILOR. Se intampla ACUM

Premierul Viorica Dancila a anunțat care este urmatorul pas pentru noua lege a pensiilor pentru a respecta calendarul propus pentru punerea actului normativ in

DEZASTRUL ascuns de noua lege a PENSIILOR! Ce a incercat PSD sa ascunda! Avertisment catre toți contribuabilii