02.11.2018 02:23 PM

Se face o NOUA AUTOSTRADA! Anunțul facut de Viorica Dancila

Se face o NOUA AUTOSTRADA! Anunțul facut de Viorica Dancila

Premierul viorica Dancila a anunțat astazi ca se fac demersuri pentru viitoarea autostrada care va lega Romania de Serbia. ȘTIREA ANULUI pentru.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: autostrada   anunul   viorica  
Cine finanțeaza AUTOSTRADA Iași - Targu Mureș? Raspunsul ministrului finanțelor
09.11.2018 03:43 AM

Cine finanțeaza AUTOSTRADA Iași - Targu Mureș? Raspunsul ministrului finanțelor

Eugen Teodorovici, ministrul Finantelor, a explicat din ce fonduri poate fi realizata Autostrada Unirii, proiect votat in Parlament care ar trebui sa fluidizeze traficul dintre Ard...

STUPOARE: Autostrada la care Guvernul Dancila ia in calcul sa renunțe! "Este o noua bataie de joc!"
04.11.2018 06:23 PM

STUPOARE: Autostrada la care Guvernul Dancila ia in calcul sa renunțe! "Este o noua bataie de joc!"

Laurentiu Leoreanu, vicepresedintele al PNL a afirmat, citand surse din Ministerul Transporturilor, ca Guvernul Dragnea - Dancila ia in calcul sa renunte la autostrada Iasi - Targu...

Hei-rup la „autostrada urbana”. Guvernul vrea sa o deschida pe 1 decembrie!
03.11.2018 04:03 PM

Hei-rup la „autostrada urbana”. Guvernul vrea sa o deschida pe 1 decembrie!

Una dintre cele mai clare dovezi ale incompetenței din Ministerul Transporturilor și chiar din Guvern, așa-numita „autostrada urbana”, mai exact un tronson de doar 3,3 km din A3 Bu...

RASTURNARE DE SITUAȚIE: Anunțul facut de Viorica DANCILA!
24.10.2018 04:43 PM

RASTURNARE DE SITUAȚIE: Anunțul facut de Viorica DANCILA!

Viorica Dancila s-a sucit: nu vrea salariu minim majorat din noiembrie, cum deja a fost redactata hotararea de guvern. Premierul a anunțat astazi ca schimbarile privind salariul mi...

ANUNȚ BOMBA! Cand se termina cea mai aștepata autostrada din ROMANIA
19.10.2018 02:23 PM

ANUNȚ BOMBA! Cand se termina cea mai aștepata autostrada din ROMANIA

Un fost ministru al Transporturilor anunța ca autostrada Sibiu-Pitești este in momentul de fața un proiect compromis, care nu va primi finanțare europeana in forma

EXCLUSIV: O noua autostrada in Romania! Revista Capital a aflat detaliile ascunse pana acum