24.09.2018 09:43 PM

Se INCHIDE Realitatea TV? Dragnea a facut MARELE ANUNȚ!

Se INCHIDE Realitatea TV? Dragnea a facut MARELE ANUNȚ!

Zilele trecute, Cozmin Gusa, patronul Realitatea TV, sustinea ca Liviu Dragnea pregateste o modificare legislativa in domeniul insolventei, cu scopul precis de a inchide Realitatea TV. Ieri, Liviu Dragnea, a declarat ca trebuie adoptata legea insolvenței,.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: inchide   realitatea   dragnea  
Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea
19.11.2018 11:23 AM

Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea

Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea Acum patru ani, Klaus

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea
18.11.2018 01:43 PM

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea

Gabriela Firea a dat lovitura! Cum ia bani de sub nasul lui Dragnea Cutremur, sambata noaptea. La trei saptamani de la

Iohannis ii da LOVITURA FINALA lui Ciorbea! Dragnea nu mai are ce face!
12.11.2018 01:43 PM

Iohannis ii da LOVITURA FINALA lui Ciorbea! Dragnea nu mai are ce face!

Iohannis ii da LOVITURA FINALA lui Ciorbea! Dragnea nu mai are ce face! IADUL pe PAMANT. INCENDIU devastator la o COMPANIE a STATULUI.

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani
09.11.2018 03:03 PM

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani O femeie și fiica ei de

RAZBOIUL Dragnea - Iohannis atinge apogeul: „Un om in panica, foarte nervos si iritat”
09.11.2018 02:43 AM

RAZBOIUL Dragnea - Iohannis atinge apogeul: „Un om in panica, foarte nervos si iritat”

Intr-o declarație susținuta in aceasta seara, Liviu Dragnea, președintele PSD, a suținut ca, in opinia sa, presedintele Klaus Iohannis este un om in panica, foarte nervos, pentru c...

FIUL lui Dragnea A CHELTUIT aproape 80.000 de euro din banii TelDrum pentru PASIUNEA SA
06.11.2018 08:03 PM

FIUL lui Dragnea A CHELTUIT aproape 80.000 de euro din banii TelDrum pentru PASIUNEA SA

Fiul președintelui PSD Liviu Dragnea pare a avea o pasiune pentru mașini. Dovada sta conform celor de la RISE Project, garajul care apare in pozele din deja celebrul scandal

DEZVALUIRI INCENDIARE Valiza cu informații despre Dragnea și Tel Drum
04.11.2018 08:23 AM

DEZVALUIRI INCENDIARE Valiza cu informații despre Dragnea și Tel Drum

Liviu Dragnea nu are niciun moment de liniște. Deși a reușit sa scape cu bine din ultimul puci, iata ca acum o noua bomba urmeaza sa fie detonata. Jurnaliștii de la Rise Project su...

Ipoteza ȘOC. Dragnea vrea sa fie ca dictatorul Hugo Chavez. Un jurnalist celebru și un avocat cunoscut explica de ce
31.10.2018 12:23 PM

Ipoteza ȘOC. Dragnea vrea sa fie ca dictatorul Hugo Chavez. Un jurnalist celebru și un avocat cunoscut explica de ce

Liviu Dragnea pregatește o masura radicala, fara precedent in Romania moderna. Daca aceasta se va materializa, șeful PSD ar putea fi comparat cu fostul dictator venezuelean Hugo Ch...

Dragnea, despre privatizarea Oltchim: Sper sa nu fie o telenovela.
24.09.2012 12:03 PM

Dragnea, despre privatizarea Oltchim: Sper sa nu fie o telenovela.

Secretarul general al PSD, Liviu Dragnea, a declarat luni ca isi doreste ca privatizarea combinatului Oltchim sa se realizeze si sa nu fie "o telenovela", potrivit realitatea.net...