19.08.2009 12:08 AM

Seara echipelor mici si a sperantelor mari in Liga Campionilor

Seara echipelor mici si a sperantelor mari in Liga Campionilor

In aceasta seara, de la ora 21.45, se vor disputa cinci meciuri vitale pentru accesul in Liga Campionilor. Formatii mai putin cunoscute in lumea fotbalului european, precum FK Ventspils, FC Salzburg, Debrecen sau Maccabi Haifa, se vor lupta pentru un rezultat bun in prima mansa a play-off-ului competitiei europene de elita - ultimul obstacol inaintea grupelor.Echipa VSC Debrecen poate deveni prima reprezentanta a Ungariei in grupele Ligii Campionilor dupa o pauza de peste un deceniu daca va reusi sa treaca de campioana Bulgariei, Levski Sofia, in play-off-ul.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: seara   liga   campionilor  
Galatasary elimina Juventus din Liga Campionilor! UPDATE rezultate si clasament.
11.12.2013 04:44 PM

Galatasary elimina Juventus din Liga Campionilor! UPDATE rezultate si clasament.

Galatasaray a eliminat Juventus din Liga Campionilor, dupa ce turcii s-au impus, la Istanbul, cu 1-0 in ultimul meci din faza grupelor, calificandu-se astfel in optimi alaturi de R...

Live TEXT Steaua - Schalke 04. RATARE uriasa pentru stelisti in Liga Campionilor!.
26.11.2013 10:24 PM

Live TEXT Steaua - Schalke 04. RATARE uriasa pentru stelisti in Liga Campionilor!.

Steaua Bucuresti primeste vizita nemtilor de la Schalke 04, in aceasta seara, in penultimul meci al grupei E din Liga Campionilor. O victorie in meciul care se disputa pe Arena Nat...

Live TEXT Steaua - Schalke 04. Steaua a inceput in forta meciul decisiv din Liga Campionilor!.
26.11.2013 10:04 PM

Live TEXT Steaua - Schalke 04. Steaua a inceput in forta meciul decisiv din Liga Campionilor!.

Steaua Bucuresti primeste vizita nemtilor de la Schalke 04, in aceasta seara, in penultimul meci al grupei E din Liga Campionilor. O victorie in meciul care se disputa pe Arena Nat...

Liga Campionilor - Rezultatele meciurilor disputate ieri seara
10.03.2011 10:01 AM

Liga Campionilor - Rezultatele meciurilor disputate ieri seara

Liga Campionilor - Rezultatele meciurilor disputate ieri seara Foto: Reuters

Rezultatele meciurilor de miercuri seara din Liga Campionilor