05.11.2018 02:23 PM

Surpriza imensa la ASF! Cine ii susține pe șefii pensii și asigurarilor, care incaseaza 14.000 de euro pe luna

Surpriza imensa la ASF! Cine ii susține pe șefii pensii și asigurarilor,  care incaseaza 14.000 de euro pe luna

Surpriza imensa la ASF! Cine ii susține pe șefii pensii și asigurarilor, care incaseaza 14.000 de euro pe luna Printul Charles, declaratii INCENDIARE: „Casatoria cu.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: surpriza   imensa   asf  
Cine ȚINE cu actuala CONDUCERE a ASF
09.11.2018 11:23 AM

Cine ȚINE cu actuala CONDUCERE a ASF

Confederatia Operatorilor si Transportatorilor Autorizati din Romania (COTAR) solicita Guvernului sa mentina actuala conducere a Autoritatii de Supraveghere Financiara, ASF, indife...

EXCLUSIV Circul romanesc poate ajunge la Bruxelles, via ASF. De ce e important care vor fi șefii peste pensii, asigurari și Bursa
08.11.2018 05:03 PM

EXCLUSIV Circul romanesc poate ajunge la Bruxelles, via ASF. De ce e important care vor fi șefii peste pensii, asigurari și Bursa

EXCLUSIV Circul romanesc poate ajunge la Bruxelles, via ASF. De ce e important care vor fi șefii peste pensii, asigurari și Bursa IOHANNIS, atac DUR la PSD:

EXCLUSIV Mișcare surpriza in lumea transportatorilor. Tanarul care mișca toata Europa cu TIR-uri romanești a luat o decizie radicala
19.10.2018 02:03 PM

EXCLUSIV Mișcare surpriza in lumea transportatorilor. Tanarul care mișca toata Europa cu TIR-uri romanești a luat o decizie radicala

EXCLUSIV Mișcare surpriza in lumea transportatorilor. Tanarul care mișca toata Europa cu TIR-uri romanești a luat o decizie radicala DEZVALUIRI GRELE in cazul fostului director...

EXCLUSIV Supriza imensa pregatita de Dragnea. Pe cine a lasat sa numeasca noul ministru al sanatații. Nimeni nu mai ințelege nimic!
09.10.2018 02:43 PM

EXCLUSIV Supriza imensa pregatita de Dragnea. Pe cine a lasat sa numeasca noul ministru al sanatații. Nimeni nu mai ințelege nimic!

EXCLUSIV Supriza imensa pregatita de Dragnea. Pe cine a lasat sa numeasca noul ministru al sanatații. Nimeni nu mai ințelege nimic! CUTREMURATOAREA

Lovitura naucitoare pentru Realitatea! Guvernul ii pregatește o surpriza chiar astazi
27.09.2018 02:23 PM

Lovitura naucitoare pentru Realitatea! Guvernul ii pregatește o surpriza chiar astazi

Lovitura naucitoare pentru Realitatea! Guvernul ii pregatește o surpriza chiar astazi MESAJUL transmis de Gica Hagi de ziua Simonei Halep: „Asta ii

Rareș Bogdan a incasat 100.000 euro din consultanta! Cine a fost CLIENTUL este o mega surpriza
19.09.2018 02:03 PM

Rareș Bogdan a incasat 100.000 euro din consultanta! Cine a fost CLIENTUL este o mega surpriza

Rareș Bogdan a incasat 100.000 euro din consultanta! Cine a fost CLIENTUL este o mega surpriza WhatsApp rescrie istoria. Curand,

EXCLUSIV. Bomba in sistemul financiar. Se vinde o banca mare din Romania. Cumparator-surpriza
16.09.2018 03:43 PM

EXCLUSIV. Bomba in sistemul financiar. Se vinde o banca mare din Romania. Cumparator-surpriza

EXCLUSIV. Bomba in sistemul financiar. Se vinde o banca mare din Romania. Cumparator-surpriza Ne-am RAZBUNAT pe TRAIAN, dupa aproape DOUA MILENII! Italia se REVOLTA.

Anunț de ULTIMA ORA despre pensii: "Sper sa fie o surpriza placuta"
13.09.2018 10:23 AM

Anunț de ULTIMA ORA despre pensii: "Sper sa fie o surpriza placuta"

Ministrul Finantelor, Eugen Orlando Teodorovici, a anuntat, miercuri seara, ca Pilonul II de pensii nu o sa fie desfiintat, nu o sa fie blocat sau taiat, ba, dimpotriva, ”pana la f...