08.12.2016 01:25 PM

Surse: Șefa DNA, Laura Codruța Kovesi, nu a plagiat in lucrarea de doctorat. Inca se așteapta verdictul oficial al CNATDCU

Surse: Șefa DNA, Laura Codruța Kovesi, nu a plagiat in lucrarea de doctorat. Inca se așteapta verdictul oficial al CNATDCU

Surse academice anunța ca Laura Codruța Kovesi nu a plagiat in lucrarea de doctorat. CNATDCU nu a anunțat oficial acest verdict. ..... citeste mai mult..
Sursa: Romania Libera

Tags: surse   laura   codrua  
Mișcare de ultima ora! Lia Olguța Vasilescu pleaca de la Ministerul Muncii! Ce funcție surpriza i s-a pregatit! (SURSE)
19.11.2018 01:23 PM

Mișcare de ultima ora! Lia Olguța Vasilescu pleaca de la Ministerul Muncii! Ce funcție surpriza i s-a pregatit! (SURSE)

Ministrul Muncii, Lia Olguța Vasilescu, ar putea fi inlocuita. Asta dupa ce, surse au declarat pentru Capital ca oficialul ar putea merge la Transporturi. Cine va

Lovitura se teatru! Un ministru important demisioneaza (SURSE)
19.11.2018 11:03 AM

Lovitura se teatru! Un ministru important demisioneaza (SURSE)

Un ministru important din cabinetul Viorica Dancila demisioneaza, au declarat surse oficiale pentru Capital. VREMEA face primele VICTIME.

Cine vrea sa-i ia locul lui Firea la conducerea PSD Bucuresti. Candidat surpriza (SURSE)
06.09.2018 12:03 PM

Cine vrea sa-i ia locul lui Firea la conducerea PSD Bucuresti. Candidat surpriza (SURSE)

Cine vrea sa-i ia locul lui Firea la conducerea PSD Bucuresti. Candidat surpriza (SURSE) Idlib, sub semnul Apocalipsei. Ploaie de rachete peste

DECIZIA care arunca IN AER scena politica din Romania! Rectificarea bugetara va fi aprobata FARA AVIZUL CSAT (SURSE)
04.09.2018 11:24 PM

DECIZIA care arunca IN AER scena politica din Romania! Rectificarea bugetara va fi aprobata FARA AVIZUL CSAT (SURSE)

Guvernul Romaniei ar putea adopta, miercuri, rectificarea bugetara, fara avizul CSAT, a carui ședința a fost suspendata de catre președintele Klaus Iohannis, informeaza surse din z...

Mai multe televiziuni anunța, pe surse, ca CNATDCU ar fi ajuns la concluzia ca șefa DNA, Laura Codruța Kovesi, nu ar fi plagiat in lucrarea de doctorat
08.12.2016 12:44 PM

Mai multe televiziuni anunța, pe surse, ca CNATDCU ar fi ajuns la concluzia ca șefa DNA, Laura Codruța Kovesi, nu ar fi plagiat in lucrarea de doctorat

Consiliul National de Atestare a Titlurilor, Diplomelor si Certificatelor Universitare (CNATDCU) este asteptat sa decida, joi, in cazul acuzatiilor de plagiat care o vizeaza pe Lau...

Universitatea de Vest Timisoara: Teza de doctorat a sefei DNA, Laura Codruta Kovesi, are 4,9% grad de similaritate cu alte surse. Sesizarea este nefondata pentru 4141 de randuri din cele 4705 analizate și parțial fondata pentru restul