12.10.2010 11:24 AM

Tariceanu inchide showroomul Harley Davidson din Constanta

Tariceanu inchide showroomul Harley Davidson din Constanta

Tariceanu inchide showroomul Harley Davidson din Constanta Automotive Trading Services, companie controlata de fostul premier Calin Popescu-Tariceanu, a inchis la inceputul lunii septembrie showroomul de.. citeste mai mult..
Sursa: Gandul

Tags: tariceanu   inchide   showroomul  
Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea
19.11.2018 11:23 AM

Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea

Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea Acum patru ani, Klaus

Lovitura TOTALA pentru Tariceanu, de la PROCURORI
07.11.2018 07:23 PM

Lovitura TOTALA pentru Tariceanu, de la PROCURORI

DNA a cerut Parlamentului avizarea urmaririi penale pe numele lui Calin Popescu Tariceanu, au declarat, pentru STIRIPESURSE, surse judiciare. UPDATE. Tarcea, mesaj cu SUBINȚELE...

TARICEANU, lovitura pentru Dragnea, CHIAR in cea mai GREA zi a lui
05.11.2018 03:43 PM

TARICEANU, lovitura pentru Dragnea, CHIAR in cea mai GREA zi a lui

Calin Popescu Tariceanu a atacat un proiect foarte important al PSD, exact in ziua in care in care are loc Cex-ul partidului. Profesori OBLIGAȚI sa SARA un GARD in FIECARE ZI....

O MARE COMPANIE iși inchide o fabrica din Romania
31.10.2018 10:43 AM

O MARE COMPANIE iși inchide o fabrica din Romania

Cel mai mare producator de materiale de construcții din Europa Centrala și de Est, grupul Masterplast, iși inchide o fabrica din Romania. Potrivit comunicatului, compania a ana...

BREAKING NEWS: Tariceanu, despre legea care va schimba Romania. Am putea fi ca Norvegia
06.10.2018 08:43 PM

BREAKING NEWS: Tariceanu, despre legea care va schimba Romania. Am putea fi ca Norvegia

Președintele Senatului Calin Popescu-Tariceanu spune ca Romania ar trebui sa urmeze modelul Olandei, Marii Britanii și Norvegiei in privința legii care ar urma sa reduca complet de...

Se INCHIDE Realitatea TV? Dragnea a facut MARELE ANUNȚ!
24.09.2018 09:43 PM

Se INCHIDE Realitatea TV? Dragnea a facut MARELE ANUNȚ!

Zilele trecute, Cozmin Gusa, patronul Realitatea TV, sustinea ca Liviu Dragnea pregateste o modificare legislativa in domeniul insolventei, cu scopul precis de a inchide Realitatea...

Premiera absoluta. O banca iși inchide toate casieriile pana la finalul lui octombrie. Ce soluții ofera celor 1 milion de clienți
24.09.2018 05:43 PM

Premiera absoluta. O banca iși inchide toate casieriile pana la finalul lui octombrie. Ce soluții ofera celor 1 milion de clienți

Premiera absoluta. O banca iși inchide toate casieriile pana la finalul lui octombrie. Ce soluții ofera celor 1 milion de clienți BOMBA zilei vine din

ATENȚIE șoferi! Se inchide o AUTOSTRADA
11.09.2018 03:43 PM

ATENȚIE șoferi! Se inchide o AUTOSTRADA

Compania Naționala de Administrare a Infrastructurii Rutiere anunța ca se inchide o porțiune de autostrada pentru realizarea unui racord. Lotul 4 din

Dezvaluiri BOMBA despre Tariceanu și Dragnea: Giuliani a RECUNOSCUT!
30.08.2018 01:23 PM

Dezvaluiri BOMBA despre Tariceanu și Dragnea: Giuliani a RECUNOSCUT!

Giuliani a recunoscut. Cum laudau Dragnea și Tariceanu scrisoarea platita ANDREEA RAICU a pozat GOALA. Trupul unei