04.08.2018 05:23 PM

Teodorovici are un MESAJ TRANȘANT despre AMNISTIA FISCALA: „Daca mama are DATORII la stat, TREBUIE SA PLATEASCA!”

Teodorovici are un MESAJ TRANȘANT despre AMNISTIA FISCALA: „Daca mama are DATORII la stat, TREBUIE SA PLATEASCA!”

Ministrul Finanțelor, Eugen Teodorovici a avut, sambata un mesaj tranșant referitor la amnisitia fiscala. Ministrul a declarat intr-un interviu acordat DCNews.ro, despre faptul ca are datorii la stat,.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: teodorovici   mesaj   tranant  
Ce se va intampla cu ANAF de anul viitor. Anunțul facut de Teodorovici
15.11.2018 09:03 PM

Ce se va intampla cu ANAF de anul viitor. Anunțul facut de Teodorovici

Ministrul Finanțelor, Eugen Teodorovici, a declarat ca un pachet de masuri va fi adoptat de ANAF care prevede o colectare mai buna a TVA și a altor taxe. Cele mai BUNE

CUTREMUR fara precedent la ANAF: Anunțul facut de Teodorovici!
12.11.2018 08:23 AM

CUTREMUR fara precedent la ANAF: Anunțul facut de Teodorovici!

Teodorovici a anunțat dezastrul de la ANAF: Mii de posturi vor fi desființate. Mai mult decat atat, vor disparea și funcții de conducere. VIAȚA oamenilor sta

Eugen Teodorovici a facut anunțul! Se intampla de la 1 ianuarie
10.11.2018 03:23 PM

Eugen Teodorovici a facut anunțul! Se intampla de la 1 ianuarie

Ministerul Finanțelor Eugen Teodorovici a vorbit sambata la Antena 3 despre cand se va aplica schimbarea modului de incasare a TVA. A fost DESCOPERITA

Toți șoferii care vor primi acest mesaj risca o mare ȚEAPA! Cum puteți ramane fara bani