08.11.2018 11:23 AM

Toți șoferii care vor primi acest mesaj risca o mare ȚEAPA! Cum puteți ramane fara bani

Toți șoferii care vor primi acest mesaj risca o mare ȚEAPA! Cum puteți ramane fara bani

Toți șoferii care vor raspunde la acest mesaj risca sa fie țepuiți. Oficialii unui site de specialitate va recomanda sa nu raspundeți pentru ca ați putea ramane fara.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: toi   oferii   mesaj  
Anunț important pentru toți șoferii! Maine se decide soarta carburanților. Care sunt noile cerințe ale UE
11.11.2018 09:23 PM

Anunț important pentru toți șoferii! Maine se decide soarta carburanților. Care sunt noile cerințe ale UE

De luni, 12 octombrie, toți șoferii vor trebui sa se adapteze noilor cerințe ale Parlamentului European. VREMEA. Romania, sub TEROARE! TREI SFERTURI

Vești imense pentru toți șoferii! La cate puncte veți putea ramane fara permis
06.11.2018 03:43 PM

Vești imense pentru toți șoferii! La cate puncte veți putea ramane fara permis

Vești uriașe pentru toți șoferii din Romania. Comisia juridica a Camerei Deputatilor a adoptat marti un amendament la OUG nr.195/2002 privind circulatia pe drumurile publice. I...

Dezvaluiri BOMBA facute de POLIȚIA RUTIERA! Șoferii de care sa te FEREȘTI in trafic!
31.10.2018 09:23 AM

Dezvaluiri BOMBA facute de POLIȚIA RUTIERA! Șoferii de care sa te FEREȘTI in trafic!

Inspectoratul General al Poliției Romane a identificat care sunt șoferii de care trebuie sa te ferești in trafic. Potrivit unui studiu al Poliției Romane, exista conducatori auto c...

EXCLUSIV Documentul care spune tot adevarul despre RCA. Cum sunt pacaliți șoferii romani
15.10.2018 04:43 PM

EXCLUSIV Documentul care spune tot adevarul despre RCA. Cum sunt pacaliți șoferii romani

EXCLUSIV Documentul care spune tot adevarul despre RCA. Cum sunt pacaliți șoferii romani Lumea sportului este in DOLIU. Fotbalistul care a

Amenzi USTURATOARE! Sunt vizați toți ȘOFERII! Ce trebuie sa faci ca sa scapi
29.09.2018 08:43 AM

Amenzi USTURATOARE! Sunt vizați toți ȘOFERII! Ce trebuie sa faci ca sa scapi

Odata cu scaderea temperaturilor spre zero grade și apariția ninsorilor, șoferii care sa-și schimbe anvelopele pentru a evita amenzi de pana la 2.900 lei. SCANDALUL MONDEN ABSO...

EXCLUSIV. Vine curațenia generala peste șoferii din Romania. Uniunea Europeana ne-a bagat pe toți in priza
20.09.2018 05:43 PM

EXCLUSIV. Vine curațenia generala peste șoferii din Romania. Uniunea Europeana ne-a bagat pe toți in priza

EXCLUSIV. Vine curațenia generala peste șoferii din Romania. Uniunea Europeana ne-a bagat pe toți in priza MARXISMUL CULTURAL ESTE O BOALA PSIHICA? M. SAVAGE: Cei care

EXCLUSIV Lovitura pentru toți șoferii! Vor scoate de zece ori mai mulți bani din buzunar
18.09.2018 06:03 PM

EXCLUSIV Lovitura pentru toți șoferii! Vor scoate de zece ori mai mulți bani din buzunar

EXCLUSIV Lovitura pentru toți șoferii! Vor scoate de zece ori mai mulți bani din buzunar ADEVARATA realitate ECONOMICA a

Șoferii romani au intrat pe mana unui SERVICIU SECRET! Se fac LISTE!
27.08.2018 12:43 PM

Șoferii romani au intrat pe mana unui SERVICIU SECRET! Se fac LISTE!

Șoferii romani au intrat pe mana unui SERVICIU SECRET! Se fac LISTE! Pirtea: ”Scandalul manualelor erodeaza

Teodorovici are un MESAJ TRANȘANT despre AMNISTIA FISCALA: „Daca mama are DATORII la stat, TREBUIE SA PLATEASCA!”
04.08.2018 05:23 PM

Teodorovici are un MESAJ TRANȘANT despre AMNISTIA FISCALA: „Daca mama are DATORII la stat, TREBUIE SA PLATEASCA!”

Ministrul Finanțelor, Eugen Teodorovici a avut, sambata un mesaj tranșant referitor la amnisitia fiscala. Ministrul a declarat intr-un interviu acordat DCNews.ro, despre faptul...