09.02.2019 04:23 PM

Tranzacție BOMBA pe piața medicala: un mare lanț a cumparat cel mai mare spital privat din vestul țarii

Tranzacție  BOMBA pe piața medicala: un mare lanț a cumparat cel mai mare spital privat din vestul țarii

A doua tranzacție bomba pe piața medicala din vestul țarii, anul acesta, s-a consumat zilele trecute. Cunoscutul lanț medical Regina Maria a achiziționat cel mai mare spital privat construit in vestul țarii. Tranzacția, care este, conform surselor noastre, de ordinul a milioane de euro vine la scurt timp dupa ce același lanț și-a trecut in portofoliu un cunoscut centru de imagistica din Timișoara, cu mai multe pauncte de lucru in zona. Reprezentanții Rețelei de Sanatate Regina Maria au parafat, se pare, recent o noua super tranzacție. Sub brandul.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: tranzacie   bomba   piaa  
Dezvaluire BOMBA despre un fost șef al ANAF: Au anunțat acum unde a ajuns! S-a aflat totul
01.10.2018 03:23 PM

Dezvaluire BOMBA despre un fost șef al ANAF: Au anunțat acum unde a ajuns! S-a aflat totul

Dezvaluire BOMBA despre un fost șef al ANAF: Au anunțat acum unde a ajuns! S-a aflat totul MESAJ APASAT PENTRU RUSIA din partea MApN. Cumparam

Dezvaluire BOMBA despre pensiile din Romania: Lovitura pentru un milion de romani. Toate detaliile au ieșit la iveala
24.09.2018 08:43 PM

Dezvaluire BOMBA despre pensiile din Romania: Lovitura pentru un milion de romani. Toate detaliile au ieșit la iveala

Din cele peste cinci milioane de romani iesiți la pensie, un milion beneficiaza de pensie sociala minima. BOMBA zilei vine din Parlament.

EXCLUSIV. Bomba in sistemul financiar. Se vinde o banca mare din Romania. Cumparator-surpriza
16.09.2018 03:43 PM

EXCLUSIV. Bomba in sistemul financiar. Se vinde o banca mare din Romania. Cumparator-surpriza

EXCLUSIV. Bomba in sistemul financiar. Se vinde o banca mare din Romania. Cumparator-surpriza Ne-am RAZBUNAT pe TRAIAN, dupa aproape DOUA MILENII! Italia se REVOLTA.

DECIZIE BOMBA a Vioricai DANCILA. A gasit de unde sa mai scoata BANI
24.08.2018 08:43 AM

DECIZIE BOMBA a Vioricai DANCILA. A gasit de unde sa mai scoata BANI

DECIZIE BOMBA a Vioricai DANCILA. A gasit de unde sa mai scoata BANI S-a aflat secretul lui Dragnea! Cine sunt

Dezvaluire BOMBA. S-a aflat cine este ADEVARATUL fondator al BLACK CUBE
23.08.2018 04:23 PM

Dezvaluire BOMBA. S-a aflat cine este ADEVARATUL fondator al BLACK CUBE

Dezvaluire BOMBA. S-a aflat cine este ADEVARATUL fondator al BLACK CUBE SALARII COLOSALE la o companie de stat. S-A DAT STARTUL

Olguta Vasilescu arunca BOMBA: Situatie tragica dupa recalcularea PENSIILOR
10.08.2018 02:25 PM

Olguta Vasilescu arunca BOMBA: Situatie tragica dupa recalcularea PENSIILOR

Olguta Vasilescu arunca BOMBA: Situatie tragica dupa recalcularea PENSIILOR Declarații de ULTIM MOMENT despre LEGEA PENSIILOR.

ANUNT-BOMBA despre ROSIILE romanesti! Nu s-a mai intamplat asta de pe vremea lui  CEAUȘESCU
06.08.2018 05:45 PM

ANUNT-BOMBA despre ROSIILE romanesti! Nu s-a mai intamplat asta de pe vremea lui CEAUȘESCU

ANUNT-BOMBA despre ROSIILE romanesti! Nu s-a mai intamplat asta de pe vremea lui CEAUȘESCU Dosarul ACCIDENTULUI din APUSENI, CLASAT! Cine este VINOVAT de MOARTEA

BREAKING NEWS: Veste bomba despre dosarele PRIMA CASA!
19.07.2018 11:47 AM

BREAKING NEWS: Veste bomba despre dosarele PRIMA CASA!

BREAKING NEWS: Veste bomba despre dosarele PRIMA CASA! NEWS ALERT. Adrian Mutu și-a gasit echipa in strainatate.

Un barbat, aflat la pescuit, a descoperit o BOMBA de 70 de kilograme
18.08.2015 06:42 PM

Un barbat, aflat la pescuit, a descoperit o BOMBA de 70 de kilograme

Un barbat, care se afla la pescuit in apele raului Mureș, a descoperit o bomba de aviație de 70 de kilograme, potrivit Agerpres. Muniția a fost ridicata de pirotehniști și transpo...