14.03.2019 10:43 AM

Tariceanu, declarații șoc despre plecarea Raiffeisen. “Este regretabil, dar…”

Tariceanu, declarații șoc despre plecarea Raiffeisen. “Este regretabil, dar…”

Calin Popescu Tariceanu a comentat eventuala ieșire de pe piața romaneasca a Raiffeisen Bank, susținand ca este.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: tariceanu   raiffeisen  
Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea
19.11.2018 11:23 AM

Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea

Breaking. Surprize pe lista noilor miniștri din guvernul Dancila. Tariceanu i-a luat fața lui Dragnea Acum patru ani, Klaus

Anunț important pentru clienții Raiffeisen! O veste buna pentru romanii cu credite
13.11.2018 09:03 PM

Anunț important pentru clienții Raiffeisen! O veste buna pentru romanii cu credite

Vești bune pentru clienții Raiffeisen. Raiffeisen Bank vine cu o oferta de dobanzi preferențiale pentru anumiți clienți. Fostul

Lovitura TOTALA pentru Tariceanu, de la PROCURORI
07.11.2018 07:23 PM

Lovitura TOTALA pentru Tariceanu, de la PROCURORI

DNA a cerut Parlamentului avizarea urmaririi penale pe numele lui Calin Popescu Tariceanu, au declarat, pentru STIRIPESURSE, surse judiciare. UPDATE. Tarcea, mesaj cu SUBINȚELE...

TARICEANU, lovitura pentru Dragnea, CHIAR in cea mai GREA zi a lui
05.11.2018 03:43 PM

TARICEANU, lovitura pentru Dragnea, CHIAR in cea mai GREA zi a lui

Calin Popescu Tariceanu a atacat un proiect foarte important al PSD, exact in ziua in care in care are loc Cex-ul partidului. Profesori OBLIGAȚI sa SARA un GARD in FIECARE ZI....

BREAKING NEWS: Tariceanu, despre legea care va schimba Romania. Am putea fi ca Norvegia
06.10.2018 08:43 PM

BREAKING NEWS: Tariceanu, despre legea care va schimba Romania. Am putea fi ca Norvegia

Președintele Senatului Calin Popescu-Tariceanu spune ca Romania ar trebui sa urmeze modelul Olandei, Marii Britanii și Norvegiei in privința legii care ar urma sa reduca complet de...

Dezvaluiri BOMBA despre Tariceanu și Dragnea: Giuliani a RECUNOSCUT!
30.08.2018 01:23 PM

Dezvaluiri BOMBA despre Tariceanu și Dragnea: Giuliani a RECUNOSCUT!

Giuliani a recunoscut. Cum laudau Dragnea și Tariceanu scrisoarea platita ANDREEA RAICU a pozat GOALA. Trupul unei

Tariceanu, anunț ȘOC: Suntem intr-o situatie de RAZBOI!
29.08.2018 01:23 PM

Tariceanu, anunț ȘOC: Suntem intr-o situatie de RAZBOI!

Calin Popescu Tariceanu continua seria declaratiilor agresive. SCHIMBARE fara precedent in ROMANIA. Ceea ce știam despre PAȘAPOARTE NU

Tariceanu, anunț ȘOC: "Exista deja suficiente probe!"
27.08.2018 11:03 AM

Tariceanu, anunț ȘOC: "Exista deja suficiente probe!"

Presedintele Senatului, Calin Popescu-Tariceanu, a declarat luni ca exista suficiente probe care arata ca in Romania... ADEVARUL despre