12.04.2019 10:23 PM

Un senator dezvaluie: din vara cresc taxele. Nu sunt bani de pensii și salarii

Un senator dezvaluie: din vara cresc taxele. Nu sunt bani de pensii și salarii

Taxele vor crește pentru ca Guvernul nu mai are capacitatea de a acoperi cheltuielile, inclusiv cele cu pensii și salarii. Aceasta este opinia senatorului.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: senator   taxele   pensii  
Pensii. Olguta Vasilescu a lansat ANUNTUL ANILOR pentru sistemul social din Romania. Breaking news
19.11.2018 07:23 PM

Pensii. Olguta Vasilescu a lansat ANUNTUL ANILOR pentru sistemul social din Romania. Breaking news

Astazi este o zi importanta pentru pensionari deoarece, Snatul a dezbatut, in plen, proiectul de lege al Guvernului referitor la sistemul public de pensii. Au fost inregistrate sas...

S-a decis acum. Fara limita la contribuția pentru PENSII. Toți romanii sunt afectați
19.11.2018 01:03 PM

S-a decis acum. Fara limita la contribuția pentru PENSII. Toți romanii sunt afectați

S-a decis acum. Fara limita la contribuția pentru PENSII. Toți romanii sunt afectați Florin Busuioc a RUPT

Au spus adevarul despre PENSII: Cifrele sunt INCREDIBILE!
19.11.2018 08:23 AM

Au spus adevarul despre PENSII: Cifrele sunt INCREDIBILE!

In timp ce milioane de pensionari din Romania au niște pensii de mizerie, exista cateva mii de pensionari care au pensii mai mult decat decente. Casa Nationala de Pensii Publice a...

Breaking. Reduc taxele ca sa nu se prabușeasca economia
18.11.2018 12:43 PM

Breaking. Reduc taxele ca sa nu se prabușeasca economia

Breaking. Reduc taxele ca sa nu se prabușeasca economia Andreea Marin, OPERATA DE URGENȚA! „Zana” a ajuns la

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista
17.11.2018 01:23 PM

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista Gata,

Au spus adevarul despre PENSII! Milioane de romani sunt afectați. Nu mai ține mult!
14.11.2018 03:23 PM

Au spus adevarul despre PENSII! Milioane de romani sunt afectați. Nu mai ține mult!

Au spus adevarul despre PENSII! Milioane de romani sunt afectați. Nu mai ține mult! ȘTIRE-BOMBA. Udrea, VIZITATA de AGENȚI F.B.I. Ce au descoperit

EXCLUSIV Circul romanesc poate ajunge la Bruxelles, via ASF. De ce e important care vor fi șefii peste pensii, asigurari și Bursa
08.11.2018 05:03 PM

EXCLUSIV Circul romanesc poate ajunge la Bruxelles, via ASF. De ce e important care vor fi șefii peste pensii, asigurari și Bursa

EXCLUSIV Circul romanesc poate ajunge la Bruxelles, via ASF. De ce e important care vor fi șefii peste pensii, asigurari și Bursa IOHANNIS, atac DUR la PSD:

Cifre uluitoare despre pensii. Nimeni nu știa cați romani au incasat sumele acestea
08.11.2018 04:03 PM

Cifre uluitoare despre pensii. Nimeni nu știa cați romani au incasat sumele acestea

Pentru prima data in istoria lor, fondurile private de pensii au contabilizat cator persoane au platit pana acum sumele acumulate in conturi și cat valoreaza aceste plați.

Surpriza imensa la ASF! Cine ii susține pe șefii pensii și asigurarilor,  care incaseaza 14.000 de euro pe luna
05.11.2018 02:23 PM

Surpriza imensa la ASF! Cine ii susține pe șefii pensii și asigurarilor, care incaseaza 14.000 de euro pe luna

Surpriza imensa la ASF! Cine ii susține pe șefii pensii și asigurarilor, care incaseaza 14.000 de euro pe luna Printul Charles, declaratii INCENDIARE: „Casatoria cu

Veste șoc despre pensii. De ce acești romani nu-și vor mai putea incasa pensiile