10.10.2018 11:03 PM

Veste BUNA despre PAȘAPOARTE! Decizia luata de Guvern

Veste BUNA despre PAȘAPOARTE! Decizia luata de Guvern

Guvernul a aprobat ca termenul de eliberare a pasapoartelor simple electronice in cazul cererilor depuse in tara sa fie redus de la 30 la 15 zile lucratoare de la data depunerii cererilor,.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: guvern  
EXLUSIV Vine iarna grea! Masuri fara precedent luate de Guvern!
25.10.2018 04:23 PM

EXLUSIV Vine iarna grea! Masuri fara precedent luate de Guvern!

EXLUSIV Vine iarna grea! Masuri fara precedent luate de Guvern! TRUMP activeaza ARMATA impotriva unui DUȘMAN

Ministrul Economiei SALVEAZA TURISMUL balnear. Decizie IMPORTANTA in sedința de GUVERN
05.10.2018 10:03 PM

Ministrul Economiei SALVEAZA TURISMUL balnear. Decizie IMPORTANTA in sedința de GUVERN

Ministrul Economiei, Danuț Andrușca, a avut o inițiativa extrem de importanta asupra turismului balnear. Propunerea a fost adoptata in ședința de Guvern de vineri. La propunere...

Lovitura DURA de la Guvern pentru TOTI ROMANII. Asteptati-va la SCUMPIRI!
05.09.2018 04:43 PM

Lovitura DURA de la Guvern pentru TOTI ROMANII. Asteptati-va la SCUMPIRI!

Producatorii romani vor fi obligati sa plateasca amenzi uriase pentru ca nu vor putea respecta noile obiective de reciclare a deseurilor din ambalaje, ce urmeaza a fi impuse de Guv...

ȘEDINTA de ULTIMA ORA la Guvern! Despre ce se discuta
30.07.2018 01:08 PM

ȘEDINTA de ULTIMA ORA la Guvern! Despre ce se discuta

Discutii despre rectificarea bugetara, luni, la Guvern Tensiuni in cadrul coaliției PSD-ALDE. Subiectul este

LOVITURA DURA de la GUVERN pentru TOTI romanii