19.11.2018 09:03 PM

Veste buna pentru zeci de mii de romani! Ministerul de Finanțe da bani acestor salariați

Veste buna pentru zeci de mii de romani! Ministerul de Finanțe da bani acestor salariați

O veste buna pentru angajații din Romania vine chiar de la Ministerul de Finanțe. Zeci de mii de romani sunt vizați. Ministrului Finanțelor Publice acorda bonificații de 5%... citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: zeci   romani   ministerul  
EXCLUSIV E jale! ANAF a dat navala aeste zeci de romani. S-au trimis deja SRISORILE! Ce poți face ca sa scapi
05.11.2018 05:03 PM

EXCLUSIV E jale! ANAF a dat navala aeste zeci de romani. S-au trimis deja SRISORILE! Ce poți face ca sa scapi

EXCLUSIV Eroare de proporții. Zeci de mii de romani au primit scrisori de la ANAF. Sunt obligați sa plateasca sume colosale BUCUREȘTENII, LOVIȚI

DEZASTRU pentru mii de firme! Decizia controversata a Guvernului Dancila! Zeci de mii de romani risca sa ramana ȘOMERI! Nici nu știu ce-i așteapta!
04.11.2018 11:23 PM

DEZASTRU pentru mii de firme! Decizia controversata a Guvernului Dancila! Zeci de mii de romani risca sa ramana ȘOMERI! Nici nu știu ce-i așteapta!

O decizie luata pe ultima suta de metri de Guvern va afecta zeci de mii de firme și implicit și pe angajații acestora. Saptamana viitoare guvernul Dancili va decide daca va majora...

EXCLUSIV Zeci de mii de șoferi romani risca dosar penal și plata unor daune uriașe. Majoritatea nici nu știu asta
02.11.2018 06:23 PM

EXCLUSIV Zeci de mii de șoferi romani risca dosar penal și plata unor daune uriașe. Majoritatea nici nu știu asta

EXCLUSIV Zeci de mii de șoferi romani risca dosar penal și plata unor daune uriașe. Majoritatea nici nu știu asta Elevii și-au SCOS la

Guvernul pregatește DEZASTRUL pentru sute de mii de romani! Vor scoate zeci de mii de lei din buzunare ca CASS recalculat! Este fara predecent in lume! Mulți oameni vor ramane pe drumuri!
29.09.2018 01:43 PM

Guvernul pregatește DEZASTRUL pentru sute de mii de romani! Vor scoate zeci de mii de lei din buzunare ca CASS recalculat! Este fara predecent in lume! Mulți oameni vor ramane pe drumuri!

Guvernul a ajuns la fundul sacului și in contextul unei inflații care nu contenește sa creasca, nu gasește soluții. Pentru ca nu ar mai fi bani de pensii și salarii, Ministerul Fin...

Zeci de mii de romani isi pierd pensiile. De vina e legea care va intra in vigoare
27.09.2018 09:03 AM

Zeci de mii de romani isi pierd pensiile. De vina e legea care va intra in vigoare

Zeci de mii de oameni risca sa piarda mare parte din viitoarea pensie, susțin sindicatele, din cauza legii care ar urma sa intre in vigoare de la 1 ianuarie. Doua bombardiere

Veste bomba despre PENSII. Zeci de mii de romani afectati
27.09.2018 01:23 AM

Veste bomba despre PENSII. Zeci de mii de romani afectati

Zeci de mii de oameni risca sa piarda mare parte din viitoarea pensie, susțin sindicatele, din cauza legii care ar urma sa intre in vigoare de la 1 ianuarie. Tariceanu i-a dat...

Zeci de mii de romani vor avea salarii nete cu 400 de lei mai mari din 2017
28.12.2016 07:41 AM

Zeci de mii de romani vor avea salarii nete cu 400 de lei mai mari din 2017

Astfel, potrivit Codului Fiscal de anul viitor, salariile in valoare de peste  5 salarii medii brute pe economie (adica mai mari de 15.000 de lei brut pe luna) vor plati contributi...

Ministerul Muncii va elabora ghiduri online cu drepturile muncitorilor romani din statele UE.
01.10.2011 02:07 PM

Ministerul Muncii va elabora ghiduri online cu drepturile muncitorilor romani din statele UE.

Ministrul Muncii, Sulfina Barbu, a declarat, sambata, la Forumul Romanilor de Pretutindeni, ca prioritatea ministerului este de a elabora intr-o luna ghiduri pentru cetatenii roman...