12.05.2019 05:43 PM

Vești bune pentru angajați! Dispare o taxa importanta. Cine sunt cei vizați

Vești bune pentru angajați! Dispare o taxa importanta. Cine sunt cei vizați

Tocmai a fost anunțat ca o taxa importanta va fi desființata. Este o veste mare pentru angajații din.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: taxa   importanta  
Deputații au adoptat tacit o lege importanta! Cine va primi sute de mii de euro anual
12.11.2018 12:23 PM

Deputații au adoptat tacit o lege importanta! Cine va primi sute de mii de euro anual

O lege importanta a fost adoptata tacit de Camera Deputaților. Proiectul nu a mai fost dezbatut și nici votat de deputați. MULTICULTURALISMUL

Orașul din Romania cu cea mai buna calitate a vieții introduce o TAXA pentru turiști
07.11.2018 09:43 AM

Orașul din Romania cu cea mai buna calitate a vieții introduce o TAXA pentru turiști

Turiștii vor scoate 5 lei in plus din buzunar, fiindca, in acest oraș din Romania, indiferent de hotelul in care doresc sa stea, autoritațile au introdus o taxa speciala. Banii obț...

O noua TAXA de la 1 ianuarie 2019. Milioane de oameni vor trebui s-o plateasca
06.11.2018 11:03 PM

O noua TAXA de la 1 ianuarie 2019. Milioane de oameni vor trebui s-o plateasca

Consiliul Local al municipiului Cluj-Napoca a aprobat introducerea unei noi taxe. Este vorba de taxa pe turism care se va introduce in serviciile de turism incepand cu data de 1 ia...

Anunț despre NOUA TAXA AUTO! S-a aflat ce vor sa faca!
31.10.2018 12:43 PM

Anunț despre NOUA TAXA AUTO! S-a aflat ce vor sa faca!

Nu mai este pentru nimeni o surpriza ca Guvernul pregatește o noua taxa auto, care va intra in vigoare din 2019. Profit.ro scrie ca Guvernul analizeaza doua variante. Demisia

O țara foarte importanta SE PRABUȘEȘTE! Sunt milioane de romani acolo!
20.10.2018 03:23 PM

O țara foarte importanta SE PRABUȘEȘTE! Sunt milioane de romani acolo!

O țara foarte importanta SE PRABUȘEȘTE! Sunt milioane de romani acolo! Comisar european in VIZITA la București:

Teodorovici propune noi MASURI pentru TAXA AUTO. Cum vor fi AFECTAȚI șoferii
09.10.2018 10:03 PM

Teodorovici propune noi MASURI pentru TAXA AUTO. Cum vor fi AFECTAȚI șoferii

Ministrul Finanțelor, Eugen Teodorovici, a declarat ca i-a propus vicepremierului Grațiela Gavrilescu sa nu propuna o noua taxa auto și sa gaseasca o alta varianta. Ministrul F...

Ministrul Economiei SALVEAZA TURISMUL balnear. Decizie IMPORTANTA in sedința de GUVERN