16.03.2019 12:23 AM

Vești bune pentru milioane de romani. Veniturile cresc de la 1 aprilie! Președintele a semnat decretul necesar

Vești bune pentru milioane de romani. Veniturile cresc de la 1 aprilie! Președintele a semnat decretul necesar

Vești bune pentru milioane de copii și parinți deopotriva dupa ce Iohannis a semnat decretul prin care promulga bugetul de stat pentru acest an și implicit.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: veti   milioane   decretul  
Veste buna pentru milioane de pensionari! Se intampla chiar astazi
19.11.2018 02:03 PM

Veste buna pentru milioane de pensionari! Se intampla chiar astazi

Zi importanta pentru milioane de pensionari. Astazi, Senatul dezbate, in plen, proiectul de lege al Guvernului privind sistemul public de pensii. Din ianuarie

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista
17.11.2018 01:23 PM

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista Gata,

Veste buna pentru milioane de romani! Anunțul a fost facut-Acum totul este oficial
15.11.2018 02:23 PM

Veste buna pentru milioane de romani! Anunțul a fost facut-Acum totul este oficial

Veste buna pentru milioane de romani! Acum totul este oficial. Anunțul a fost facut chiar de premierul Viorica Dancila in ședința de Guvern. DEZBRACATA IN PARLAMENT. O DIVA a

Au spus adevarul despre PENSII! Milioane de romani sunt afectați. Nu mai ține mult!
14.11.2018 03:23 PM

Au spus adevarul despre PENSII! Milioane de romani sunt afectați. Nu mai ține mult!

Au spus adevarul despre PENSII! Milioane de romani sunt afectați. Nu mai ține mult! ȘTIRE-BOMBA. Udrea, VIZITATA de AGENȚI F.B.I. Ce au descoperit

VICTORIE IMENSA pentru Romania, la Washington. E vorba de SUTE de MILIOANE de dolari
12.11.2018 09:23 PM

VICTORIE IMENSA pentru Romania, la Washington. E vorba de SUTE de MILIOANE de dolari

Romania a castigat la tribunalul arbitral international de la Washington procesul cu Alpiq AG Elvetia, cu o miza de circa 450 de milioane de dolari. Astfel au fost respinse pre...

Metrorex a facut marele anunț! Investiția sare de 360 de milioane de lei!
12.11.2018 12:43 PM

Metrorex a facut marele anunț! Investiția sare de 360 de milioane de lei!

Metrorex a facut marele anunț! Investiția sare de 360 de milioane de lei! IADUL pe PAMANT. INCENDIU devastator la o COMPANIE a STATULUI. AUTORITAȚILE abia fac fața.

Milioane de romani ar putea primi al 13-lea salariu! Cine sunt beneficiarii-Vezi daca ești pe LISTA
12.11.2018 12:03 PM

Milioane de romani ar putea primi al 13-lea salariu! Cine sunt beneficiarii-Vezi daca ești pe LISTA

Milioane de romani ar putea primi al 13-lea salariu in luna decembrie. Totul este prevazut intr-un proiect de lege al liberalilor. Totul a fost facut public de Tudor Polak, președi...

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani
09.11.2018 03:03 PM

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani

EXCLUSIV Planul secret care il ocolește pe Liviu Dragnea. In joc sunt peste 20 de miliarde de euro și banii a șase milioane de șoferi romani O femeie și fiica ei de

Basescu a semnat decretul privind noul Acord cu FMI.
23.09.2013 06:44 PM

Basescu a semnat decretul privind noul Acord cu FMI.

Seful statului a semnat, luni, decretul privind promulgarea Legii pentru aprobarea Ordonantei de Urgenta a Guvernului nr. 45/2013 privind ratificarea Scrisorii de intentie semnate...