09.02.2019 09:03 PM

Vești bune pentru șoferii romani! Se face o mult așteptata autostrada

Vești bune pentru șoferii romani! Se face o mult așteptata autostrada

Vești bune pentru șoferii romani! Se face o mult așteptata autostrada Mare.. citeste mai mult..
Sursa: Evenimentul zilei

Tags: veti   oferii   romani  
Veste buna pentru zeci de mii de romani! Ministerul de Finanțe da bani acestor salariați
19.11.2018 09:03 PM

Veste buna pentru zeci de mii de romani! Ministerul de Finanțe da bani acestor salariați

O veste buna pentru angajații din Romania vine chiar de la Ministerul de Finanțe. Zeci de mii de romani sunt vizați. Ministrului Finanțelor Publice acorda bonificații de 5%.

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna
18.11.2018 12:03 PM

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna

EXCLUSIV Dezastru pentru romani: platesc facturile in avans sau raman fara curent și mor de frig in iarna O noua LOVITURA pentru PSD. Unde s-au dus BANII

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista
17.11.2018 01:23 PM

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista

Au anunțat! Scad TAXELE și IMPOZITELE pentru milioane de romani. Vezi daca ești pe lista Gata,

Adevarul a ieșit la iveala! Este dezastru pentru romani! Anunțul tocmai a fost facut
15.11.2018 07:03 PM

Adevarul a ieșit la iveala! Este dezastru pentru romani! Anunțul tocmai a fost facut

Mai mult de jumatate dintre romani (60%) declara ca au credite, in timp ce peste o treime (37%) sustine ca are cheltuieli lunare obligatorii identice cu venitul incasat, reiese din...

Atenție, șoferi! Polițiștii ies la 'vanat'-Cum vor fi montate radarele de acum incolo
07.11.2018 05:03 PM

Atenție, șoferi! Polițiștii ies la 'vanat'-Cum vor fi montate radarele de acum incolo

Vești extrem de proaste pentru șoferii romani! Curtea Constituționala a Romaniei (CCR) a intors un proiect de lege foarte important. Regulile nu se vor

EXCLUSIV Documentul care spune tot adevarul despre RCA. Cum sunt pacaliți șoferii romani
15.10.2018 04:43 PM

EXCLUSIV Documentul care spune tot adevarul despre RCA. Cum sunt pacaliți șoferii romani

EXCLUSIV Documentul care spune tot adevarul despre RCA. Cum sunt pacaliți șoferii romani Lumea sportului este in DOLIU. Fotbalistul care a

Șoferii romani au intrat pe mana unui SERVICIU SECRET! Se fac LISTE!
27.08.2018 12:43 PM

Șoferii romani au intrat pe mana unui SERVICIU SECRET! Se fac LISTE!

Șoferii romani au intrat pe mana unui SERVICIU SECRET! Se fac LISTE! Pirtea: ”Scandalul manualelor erodeaza

Vestea așteptata de ȘOFERII romani. S-a dat legea!
20.07.2018 07:45 PM

Vestea așteptata de ȘOFERII romani. S-a dat legea!

Presedintele Klaus Iohannis a promulgat, vineri, legea care prevede majorarea intervalului de timp in care persoanele amendate pot plati valoarea amenzilor la

Cum a incercat un american cu o avere de 40 mil. $ sa convinga cateva sute de romani sa intre in afacerea sa: Nu veti ajunge niciodata bogati ca simpli angajati
28.02.2011 06:02 PM

Cum a incercat un american cu o avere de 40 mil. $ sa convinga cateva sute de romani sa intre in afacerea sa: Nu veti ajunge niciodata bogati ca simpli angajati

Ricks a fost prezent la finele saptamanii trecute la Bucuresti, unde a prezentat modelul de business de tip piramidal al companiei Nu Skin, cu venituri anuale de 1,54 miliarde de d...